Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem v Ostravě s působností po celé ČR

Společnost ARGOS ELEKTRO, a.s. vznikla již v roce 1997. Během let svého působení si získala renomé, otevřela pobočky na mnoha místech v okolí Ostravy i po celé České republice. Díky tomu tak nabízí elektroinstalační materiál a kabely firmám i koncovým zákazníkům v Ostravě i mimo ni, dnes má i řadu klientů z cizích zemí EU.

Kombinovaná zásuvka, ARGOS ELEKTRO, a.s., Opava

Ucelený sortiment elektroinstalačního materiálu

Firma se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu, především pak kabelů. Díky pestrému výběru nabízeného sortimentu vyhoví nabídka prakticky všem klientům v různých oblastech. To je také důvod, proč většina potenciálních klientů navštíví právě prodejnu firmy ARGOS – mohou se spolehnout, že požadovaný materiál bude k dispozici v dostatečném množství a kvalitě za přijatelnou cenu. Firma navíc prodává zboží za nízké velkoobchodní ceny a pro firmy a živnostníky pak nabízí výhodné množstevní bonusy.

Elektroinstalační materiál firma nakupuje z velké části přímo od výrobců z celé Evropy. Zajišťuje však také samotnou realizaci zakázek zahraničním firmám, především polským a slovenským. Kabely, topné systémy, domácí spotřebiče, nářadí, stožáry, světelné zdroje, vypínače… To vše a spoustu dalšího elektroinstalačního materiálu naleznete v nabídce velkoobchodu.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem s množstevními bonusy pro živnostníky a firmy


Prozákaznický přístup a školený personál

Společnost ARGOS klade velký důraz na kvalitní prozákaznický přístup. S tím velmi úzce souvisí odbornost pracovníků a personálu. Právě z toho důvodu firma zajišťuje průběžná školení pracovníků u dodavatelských firem. To vede k tomu, že zaměstnanci jsou klientům schopni odpovědět na veškeré dotazy, týkající se nabízeného sortimentu. Personál ví, co prodává a jaké parametry jednotlivé produkty mají.

Součástí prozákaznického přístupu je také snaha o vzdělávání a informování zákazníků, kteří o to stojí. Právě proto společnost uskutečňuje prezentace výrobců i dodavatelů elektroinstalačního materiálu a kabelů přímo v pobočkách firmy. Klienti tak mají možnost blíže se seznámit s nabízenými produkty a zjistit konkrétní informace přímo od lidí, kteří za vývojem či distribucí konkrétních produktů stojí.

ARGOS nabízí kromě bohatého sortimentu i vstřícný přístup a odborné znalosti personálu


Pobočky v Ostravě i mimo ni

V současné době můžete najít pobočky firmy na mnoha místech v České republice. Zmiňme však především velkou pobočku v Ostravě, která byla v roce 2014 výrazně pozměněna a stala se moderním logistickým centrem. V Ostravě je tak v současnosti prostor pro skladový materiál o rozloze bezmála 25 000 m2 a také prostory pro prezentační dny, školení a další aktivity.

Pobočky velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem však najdete také v blízkém okolí Ostravy, zmiňme např. Nový Jičín, Karvinou, Opavu a polské příhraničí. Vzhledem k tomu, že dnes disponuje také pobočkami v Brně, Hodoníně, Havlíčkově Brodě, Plzni, Pardubicích i Praze, pokrývá klienty z celé České republiky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.argos.cz

Vydáno 16.02.2016
331 Zhlédnutí
Topováno 26.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

ARGOS ELEKTRO Ostrava je specialista na kabely

ARGOS ELEKTRO Ostrava je specialista na kabely
Nejrůznější kabely prodává společnost ARGOS ELEKTRO Ostrava. Od roku 1997 prodáváme elektroinstalační materiál a v současnosti máme největší velkosklad a velkoobchod s ním v České republice. Našim sídlem je moravskoslezská metropole, najdete nás ale také na e-shopu. Z našeho obrovského výběru za ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ARGOS ELEKTRO, a.s. Kabely a elektro materiál
WEBOVÁ STRÁNKA
ARGOS ELEKTRO, a.s.
argos.cz
Adresa

Adresa

Na náhonu 1165/17
Ostrava 702 00

hodonin@argos.cz
+420 702 267 622


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha