Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Wood Cité, s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků

Venkovní dřevěné samozavlažovací květináče - variabilní, nekonečné záhony

Prodej dřevařských výrobků, řeziva i dřevěných briket

Pokud se to se dřevem opravdu umí, vznikají krásné dřevařské výrobky, bytové doplňky i samotné stavební prvky. Příkladem odborníka na slovo vzatého je společnost WOOD CITÉ, s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem dřevařských výrobků od dřevěných palubek přes akátové kůly až po fasády, ploty či terasy. V neposlední řadě dodává i dřevěné brikety či odpadové dřevo či mulčovací modřínovou kůru, při při dřevařské výrobě tak nepřijde nic na zmar.

Akátové kůly, Wood Cité, s.r.o.

Dřevěné palubky na podlahy i obložení

Dřevěné palubky patří díky svému přirozenému vzhledu, variabilitě a jednoduché instalaci mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější podlahové, ale také obkladové stavební polotovary. Dřevěné palubky z cedru, thermowoodu či severských nebo tropických dřevin se navíc pyšní i dlouhodobou trvanlivostí a životností.

V nabídce společnosti naleznete kvalitní dřevěné palubky obkladové, podlahové, ale také méně obvyklé palubky fasádní a srubové. Obkladové i podlahové palubky se vyrábí ze smrkového, borového či modřínového dřeva, u profilů na fasádní obklady není výjimkou ani použití cedru i jiných tropických dřevin. Na internetových stránkách společnosti naleznete rozsáhlé produktové katalogy palubek. Ty jsou navíc opatřeny povrchovou úpravou rakouskými barvami ADLER vysoké kvality podle představy klienta. Při odběru dřevěných palubek nad 50 m2 firma zapůjčí nastřelovací pistoli pro snadnou montáž.

Palubky na obklad, podlahu, fasádu i srub


Dřevěné ploty i akátové kůly

Dalším důležitým produktem společnosti WOOD CITÉ jsou plotovky a akátové kůly. V nabídce nalezneme plotovky a plotová prkna pro stavbu dřevěného plotu. Plotovky jsou vyrobeny s ohledem na preciznost a jednoduchou instalaci, jsou čtyřstranně hoblované, opět s možností různobarevné povrchové úpravy. Plotová prkna jsou k dostání až do délky 5 metrů.

Pro výrobu okrasných palisád, herních prvků, elektrických ohradníků, ohrad pro hospodářská zvířata, vinařských opor, ale také nejrůznějších exteriérových staveb jsou pak osvědčené akátové kůly. Vynikají svou pevností, tvrdostí, houževnatostí, pružností a především nadprůměrnou odolností vůči škůdcům, vodě i větru. Právě pro to jsou pro použití v exteriéru ideální a dlouhověké. I ty naleznete v sortimentu zmíněné společnosti.

Maloobchodní i velkoobchodní prodej dřevařských výrobků – palubky, ploty, kůly, terasy a další


Dřevěné brikety a odpadové dřevo

Při průmyslovém zpracování dřeva dochází k vytváření velkého množství dřevěného odpadu, které nelze v oblasti řemeslnictví dále používat. Za účelem snížení dřevěného odpadu k vyhození na minimum se společnost WOOD CITÉ rozhodla zahájit prodej dřevěných briket a odpadového dřeva za nízkou cenu pro účely vytápění. Zpracované tvrdé odpadové dřevo a brikety mají extrémně vysokou výhřevnost a především brikety jsou díky bezpojivovému lisování zcela ekologické. V nabídce naleznete dřevěné brikety, odřezky i odkory.

Další aktivitou firmy WOOD CITÉ je nabídka mulčovací modřínové kůry. Modřínová kůra je tvrdší, smolnatější a vizuálně efektivnější než kůra smrková. Kůra při výsadbě výrazně zvyšuje ujatelnost rostlin, tím že zabraňuje jejich uschnutí, zabraňuje odpařovaní vody z půdy, čímž ji udržuje vlhkou a snižuje spotřebu závlahy.

Dřevo patří mezi klasický přírodní materiál, který lze zpracovat mnoha rozličnými způsoby. Důkazem toho je WOOD CITÉ, společnost, využívající maximálního potenciálu dřeva. Kromě výše zmíněných dřevěných výrobků a materiálu nabízí nepřeberné množství dalších produktů, od průmyslových mozaik po pergoly či tropická a exotická řeziva.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.woodcite.cz

Vydáno 02.03.2016
778 Zhlédnutí
Topováno 02.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb

Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb
Stavebnicové dřevěné květináče jsou v našich končinách novinkou, o které ještě mnoho lidí neslyšelo, a proto ocení jejich originalitu a široké využití. Jsou velice variabilní. Dřevěné květináče a nekonečné záhony z akátového a tropického dřeva si můžete sestavit sami dle libosti, včetně nádoby a ...

Chcete být originální? U nás najdete palubky, fasádní profily i dřevěné terasy v netradičním provedení.

Chcete být originální? U nás najdete palubky, fasádní profily i dřevěné terasy v netradičním provedení.
Dřevo je stále velmi oblíbeným přírodním materiálem, který dobře vypadá a vydrží. Už dávno však neplatí, že dřevěné výrobky jsou pouze v několika stále se opakujících hnědých odstínech. Naopak. I dřevěné palubky, fasádní a terasové profily mohou hýřit barvami a nejrůznějšími dezény. Nevěříte? Pak ...

Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku

Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku
Přemýšlíte nad výrobou moderního originálního nábytku z netradičního materiálu? Exotické dřeviny se k tomuto účelu hodí nejlépe. Okrasný kmen Carapanauba, nový produkt společnosti Woodcité, je toho jasným důkazem. Díky netradičnímu tvarování, tvrdosti a dobré zpracovatelnosti je zajímavou ...
PODSTRÁNKY

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety
Úsporné vytápění díky ekologickému palivu, palivové dřevo, dřevěné brikety, odřezky a odkory

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády
Dřevěné fasády, dřevo upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky
Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Wood Cité, s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků
WEBOVÁ STRÁNKA
Wood Cité, s.r.o.
www.woodcite.cz
Adresa

Adresa

239
Pašovice 687 56

woodcite@woodcite.cz
+420 725 748 856


Najdete nás také zde:

Facebookwww.woodcite.czARES
captcha