BIZERBA Czech & Slovakia s.r.o.
Obchodní pultové váhy, etikety, etiketovací stroje

Obchodní pultové váhy, etikety, etiketovací stroje

Obchodní pultové váhy, etikety, termoetikety a označovací systémy

Nářezové stroje, pily a mlýnky, balicí stroje

Nářezové stroje, pily a mlýnky, balicí stroje

Nářezové stroje a stroje pro masný průmysl, balicí stroje

Průmyslové váhy, logistické systémy, váhové mosty a terminály

Průmyslové váhy, logistické systémy, váhové mosty a terminály

Průmyslové váhy a vážní systémy, váhové terminályVydáno 18.02.2016
99 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2017

Technologické vybavení pro elektronickou evidenci tržeb

Živnostníci a podnikatelé, kteří přijímají platby v hotovosti nebo kartou, se budou muset s velkou pravděpodobností připravit na nový zákon, týkající se elektronické evidence tržeb. V první fázi se to bude týkat těch, kteří podnikají v oblasti ubytování, stravování či pohostinství. Spousta firem však eviduje své tržby pomocí vyspělých technologických zařízení již delší dobu. Jde totiž o moderní řešení, které usnadní práci jak podnikatelům, tak jejich zákazníkům.

Elektronická evidence tržeb, Praha

Elektronická evidence tržeb

Základem elektronické evidence tržeb je kvalitní technologické vybavení, které zajistí bezproblémovou komunikaci mezi elektronickou pokladnou a finanční správou. Ovšem i v současné době bez nutnosti okamžitého odeslání informací o platbě na úřady využívají obchodníci tyto systémy, které zajistí jednoduché a rychlé zavedení platby do účetnictví, tisk dokladu a další nezbytné operace. Jasný technický vývoj v oblasti potravinářství a maloobchodu definovala již před 150 lety společnost Bizerba, která má v současnosti své zastoupení ve více než 140 zemích a nezaostává ani v oblasti evidence tržeb. Svým klientům nabízí takové řešení, které výrazně urychlí a zjednoduší správu nad financemi. Je významným dodavatelem pokladen, ale taktéž potravinářských strojů různého charakteru včetně moderních automatizovaných vah, dále softwaru, označovačů i papíru a etiket.

Dodávka systémových pokladen a dalších zařízení a služeb, které usnadní evidenci tržeb


Komplexní systém pokladen

V nabídce společnosti Bizerba naleznete komplexní systém pokladen pod označení K-class flex, skládající se ze systému držáků, řídícího a zákaznického displeje, řídicí jednotky a tiskárny. Pokladny jsou vybaveny moderním softwarem, který zaručuje intuitivní ovládání a automatickou a kvalitní evidenci tržeb. Tyto pokladny jsou dnes hojně využívány v potravinářství i maloobchodu, jsou však také připraveny pro elektronickou evidenci tržeb, která bude s největší pravděpodobností pro většinu podnikatelů povinností.

Software i hardware nejen pro elektronickou evidenci tržeb


Softwarové řešení pro evidenci tržeb i zbožové hospodářství

Nedílnou součástí hospodaření malých i velkých podnikatelů je propracované softwarové řešení, které zajistí plnohodnotnou správu dat zboží, výpisů, skladového hospodářství či inventur. Společnost Bizerba nabízí implementování profesionálního systému, který zajistí perfektní dohled nad celým podnikáním, včetně podstatné elektronické evidence tržeb. V nabídce služeb naleznete také retailový a průmyslový software. Společnost Bizerba patří mezi světovou špičku v oblastech vážících, informačních, komunikačních a potravinářských technologií a služeb. Ať už je elektronická evidence tržeb ze zákona povinná či nikoliv, usnadní podnikatelům spoustu starostí, zajistí dozor nad výdaji a postará se o efektivní vydání dokladu a zavedení do účetnictví.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bizerba.cz