Fojtství – místo, které dá vaším firemním akcím kouzlo jedinečnosti

Vítejte na Fojtství, rozlehlém areálu tak blízko městu a zároveň tak daleko od každodenního shonu. Místu, kde se píše historie už od roku 1744. Místu, které bylo jen maličký kousek od vymazání z mapy.

Ubytování, restaurace Olomouc, Svatý Kopeček

Svatý Kopeček: oblíbené výletní místo

Jen deset kilometrů od centra Olomouce je Svatý Kopeček. Dlouholeté poutní místo a častý výletní cíl. Bazilika Navštívení Panny Marie s krásným výhledem na Olomouc, kde Papež Jan Pavel II. sloužil svoji mši při návštěvě České republiky.


Fojtství a jeho okolí

Zoologická zahrada, každým rokem krásnější a lákající k návštěvě. Spousta lesů, které jsou protkány turistickými stezkami. Právě tady najdete Fojtství. Bývalé sídlo fojty nebo chcete-li rychtáře, člověka, který byl pověřen panovníkem, aby spravoval přidělené území. Místo, které za svým plotem skrývá rozlehlou zahradu, ale hlavně národní kulturní památku, s břidlicovou střechou, pod kterou je ukryta nádherná pavlač, restaurace a penzion. Časté dějiště svateb, různých oslav, ale především firemních akcí.

Restaurace a penzion FOJTSTVÍ, Olomouc: svatby a oslavy


Firemní akce, školení, teambulding, večírky

Můžete sem pozvat své zaměstnance a poděkovat jim za jejich práci příjemně stráveným odpolednem nebo obchodní partnery, kterým předvedete svoje nové produkty. Najdete zde místo pro školení s možností přespání. Připravíme vám kompletní nabídku služeb od občerstvení, přes ubytování, až po různé volnočasové aktivity.

Bez problémů zde zaparkujete, připojíte se k internetu a strávíte zde krásné chvíle v jedinečných prostorech, ať už uvnitř nebo v zahradě.

Firemní akce, teambuldingy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://restauracefojtstvi.cz

Vydáno 18.02.2016
153 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurace a penzion FOJTSTVÍ
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurace a penzion FOJTSTVÍ
restauracefojtstvi.cz
Adresa

Adresa

E. F. Buriana 91/1
Olomouc - Svatý Kopeček 779 00

svatba@restauracefojtstvi.cz
+420 585 385 005


Najdete nás také zde:

ARES
captcha