Plastové potřeby pro domácnost vyrábí výrobní družstvo Tvar Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice Zpracování plastů Pardubice

Plastové potřeby pro domácnost vyrábí výrobní družstvo Tvar Pardubice

TVAR výrobní družstvo Pardubice - plastové obaly vyrábíme již 70 let

Hledáte skutečně spolehlivého partnera v oblasti zpracování plastů? Obraťte se na společnost TVAR výrobní družstvo Pardubice. Na trhu působíme již 70 let, hned čtyřikrát jsme se navíc umístili mezi 100 nejlepšími českými firmami. Vyrábíme plastové obaly, spotřební zboží i plastové výlisky.

plastové obaly, dózy

Plastové obaly na kosmetiku i do kuchyně

Plastové obaly a plastové výlisky najdou využití v řadě oborů. Pro každý obor ale zároveň musí mít trochu jiné parametry. Plastové zboží proto vyrábíme vždy na míru individuálním potřebám klienta. Bez problému zhotovíme krabičky různých typů a velikostí, dózy pro kosmetický průmysl, pouzdra, uzávěry nebo nádoby do kuchyně. Vyhovíme i těm, kteří si chtějí plastové výlisky vyrábět sami. V tomto případě zhotovíme vstřikovací formu přesně na míru.

Plastové výlisky v mnoha variantách


Laminace na míru

Plastové obaly a plastové výlisky ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti TVAR výrobní družstvo Pardubice nabízíme. Naším oborem je také laminace. Pořídíte u nás také bezpečnostní přilby různých druhů, ale i vany, kádě či skluzavky s kvalitním a bezpečným povrchem.

A protože vám chceme vždy nabízet kompletní služby, můžete využít i dopravu zboží přímo do vaší firmy. Nezáleží na tom, odkud jste nebo jaké plastové výrobky chcete – nabídneme vám vývoj a výrobu nástrojů, výrobu zboží včetně potisku i dopravu, zkrátka služby se vším všudy.

Kompletní služby včetně laminace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tvar.cz

Vydáno 19.02.2016
258 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky
Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na tři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TVAR výrobní družstvo Pardubice Zpracování plastů Pardubice
WEBOVÁ STRÁNKA
TVAR výrobní družstvo Pardubice
www.tvar.cz
Adresa

Adresa

Husova 1682
Pardubice 530 03

tvar@tvar.cz
+420 467 409 911


Najdete nás také zde:

ARES
captcha