Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Okno bez parapetů by působilo neúplně a nehezky. Parapety jsou totiž skvělé doplňky oken, a to nejen po praktické, ale i po estetické stránce. Venkovní parapety chrání fasádu domu, vnitřní parapety pak zase nabízí odkládací prostor pro květináče i jiné interiérové doplňky. Hledáte i vy ideální parapety pro vaše okna? Navštivte společnost Meesenburg.

vnitřní plastový parapet

Vnitřní i venkovní parapety

Z naší široké nabídky vnitřních i vnějších parapetů různých materiálů si vybere každý. Nabízíme velké množství barevných odstínů, abyste snadno našli ten nejvhodnější k vašim oknům i k celkovému vzhledu vašeho domu. Pořídíte u nás parapetové desky různých rozměrů nebo vyrobíme parapet na míru, vyhovíme tak veškerým stavebním dispozicím i vašim přáním.

Parapety a parapetové desky


Hliníkové venkovní parapety vydrží i v náročných podmínkách

Venkovní parapety musí vydržet rozmary počasí i mechanickou námahu. Ve společnosti Meesenburg jsme si toho vědomi, nabízíme vám proto kvalitní hliníkové venkovní parapety, které se vyznačují perfektní pevností, odolností, barevnou stálostí a snadnou montáží i údržbou. Vybrat si navíc můžete hned z několika barevných variant. Pořídíte u nás venkovní parapety v těchto barvách:
• bílá
• lesklá hnědá
• světlý bronz
• tmavý bronz
• přírodní stříbrná

Rádi vám navíc vyhovíme i co se týče rozměrů. Délku parapetů bez problému upravíme dle vašich potřeb a velikosti okna. Naše hliníkové parapety se hodí k plastovým i dřevěným oknům, ochrání omítku vašeho domu a dodají mu dokonalý vzhled.

Venkovní parapety vám vyrobíme na míru


Vnitřní parapety nabízí odkládací prostor

Také vnitřní parapety do interiérů vám rádi vyrobíme přesně dle vašich potřeb. Nabízíme vnitřní parapety dřevotřískové, plastové nebo dřevoplastové. Tyto materiály poskytují řadu výhod a navíc jsou k dostání za příznivé ceny. Vnitřní parapety využijete jako doplňkový úložný prostor a jsou nedílnou součástí klasických i moderních interiérů. Vybrat si můžete z několika barevných provedení od klasické bílé a šedé, přes dřevěné vzory buku či dubu až po netradiční odstín mahagonu a další.

Ať už máte okna dřevěná nebo plastová, u nás vždy seženete vnější i vnitřní parapety ideálních rozměrů a provedení k oknům všech typů i velikostí. Naše parapety jsou navíc odolné proti poškrábání a UV záření, samozřejmostí je jejich snadná údržba.

Vnitřní parapety v několika barvách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.meesenburg.cz

Vydáno 23.02.2016
706 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg
Hledáte kvalitní okenní či dveřní kování, které má dlouhou životnost, je funkční a zároveň dobře vypadá? Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí Meesenburg s.r.o., která se právě na okenní a dveřní kování specializuje.

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, ...

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg
Okenní kování s dlouhou životností, funkčností a bezpečností? To je přesně to, co hledáte. Výrobky od firmy Meesenburg splňují všechny tyto podmínky do puntíku. Problém pro naši firmu nejsou ani dveřní kování, pohony dveří či okapnice. Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí na českém trhu!

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od Meesenburg

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od  Meesenburg
Okna jsou nedílnou součástí každé budovy. Stavební prvky pro jejich efektivní výrobu zajišťuje firma Meesenburg s.r.o.. Prodáváme kvalitní materiál pro montáž oken, a to plastových, dřevěných i hliníkových, také pro montáž dveří. Sídlíme v Kladně, ale naše služby můžete využít i daleko za hranicemi ...

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě
Dovedete si představit budovu, která by nebyla vybavená dveřmi ani okny? Asi těžko. Dveře a okna nás totiž nejen chrání, ale dotváří také celkový vzhled domu, jejich správný výběr je proto velmi důležitý. Co je ale ještě důležitější? No přece jejich montáž. Jedině se správnými doplňky a vybavením ...
PODSTRÁNKY

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy
Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Parapety venkovní a vnitřní

Parapety venkovní a vnitřní
Venkovní hliníkové parapety, plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby
Montážní pěny a těsnící pásky, šrouby, pro montáž oken a dveří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Meesenburg s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Meesenburg s.r.o.
www.meesenburg.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Dveře
Adresa

Adresa

Vrapická 402
Kladno 272 03

eshop@meesenburg.cz
+420 774 405 123


Najdete nás také zde:

ARES
captcha