Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes barevné krémy, speciální spreje až po renovátory. Výběr ošetřujících prostředků je opravdu široký. Společnost se navíc pyšní prodejem výrobků prémiové značky SEAX, které zajistí profesionální ošetření a patří k absolutní špičce na trhu.

Impregnace bot, přípravky značky SEAX

Impregnace a spreje na boty

Impregnace na boty slouží k ochraně povrchu materiálu. Nánosem tenké vrstvy impregnace bot se vytvoří neviditelný plášť, který se postará o celkové zkvalitnění vlastností konkrétního materiálu. Impregnace bot se však netýká jen obuvi z kůže. V nabídce prodejce VTR naleznete různé druhy impregnace na boty značky Seax.

Základním oblíbeným produktem je SEAX Water Repellent, impregnace na bázi uhlíku, zamezující pronikání vody do materiálu, ale také nečistot a dalších nežádoucích látek. Tato impregnace navíc obnovuje některé povrchové voděodolné úpravy a v zimním období ochrání před vytvářením nevzhledných solných skvrn. Tato impregnace je určena na boty módního i sportovního charakteru. Zajistí ochranu kůže, textilu i syntetiky, je vhodná také pro membrány typu Gore-Tex či Sympa-Tex.

Impregnace bot pomocí přípravků značky SEAX


Vraťte své obuvi původní vzhled

Kromě impregnace na boty naleznete v portfoliu značky Seax i takové produkty, které se postarají o původní vzhled již používané obuvi. Jde o tzv. renovátory, které ošetří a očistí daný materiál, zakryjí drobné rýhy a škrábance a obnoví původní lesk. Podle typu obuvi se vyrábí různé druhy renovátorů – SEAX Lacquere Renovator pro lakované usně, SEAX Velur-Nubuk Renovator na semiš a nubukovou kůži a SEAX White Renovator na bílou obuv.

Krémy, balzámy a impregnace na boty zajistí dlouhou životnost obuvi a obnoví její vzhled


Krémy a balzámy

Hladké i speciální usně, ať už kožené či syntetické, vyžadují ošetření krémy či balzámy. Po takovém ošetření dojde k ochraně, vyživení a zvýšení pružnosti materiálu, obuv získá krásný lesk. Kvalitní krémy a balzámy na boty také zajistí kvalitní regeneraci, ochranu před povětrnostními vlivy i odpuzování vody. Nahlédněte do internetového obchodu společnosti VTR a vyberte si z široké nabídky krémů a balzámů Seax.

Rychlá a snadná údržba pomocí kvalitních přípravků a impregnací na boty Seax zajistí luxusně vypadající vzhled obuvi a její ochranu. Kromě zmíněných impregnací bot, krémů a balzámů naleznete v portfoliu značky Seax i další ošetřující přípravky, ať už jde o lešticí houbičky či deodoranty. To vše opět na eshopu společnosti VTR.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vseproboty.cz

Vydáno 25.02.2016
525 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR

Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR
Chcete docílit pohodlné a zdravé chůze? Eshop VseProBoty.cz pro vás připravil pestrý výběr ortopedických produktů nejen značky VTR. Ty jsou vyrobeny s ohledem na jednotlivé problémy z oblasti ortopedie. Zákazníkům jsou k dispozici ortopedické pomůcky pro podporu paty, podélné či příčné klenby či ...

Spolehlivý prodejce doplňků pro boty i zavazadel s odborným poradenstvím

Spolehlivý prodejce doplňků pro boty i zavazadel s odborným poradenstvím
Internetový portál VseProBoty.cz navazuje na takřka 25letou tradici prodeje tkaniček, vložek do bot, krémů a dalších doplňků pro boty a péči o ně. Cílem portálu je kromě samotného prodeje doplňků pro boty poskytnout i odborné poradenství, rady a tipy při výběru i péči o obuv. Díky širokému zaměření ...

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře
Svačina, pití, náhradní oblečení nebo třeba kamera a fotoaparát, to a ještě mnohem víc si musíte sbalit, pokud se chystáte na výlet s rodinou, dovolenou nebo k vodě. Kam ale všechny věci dát? Odpověď známe ve společnosti VTR. Nabízíme vám totiž praktické a zároveň velice moderní cestovní tašky, ...

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel
Absolvujete cestu do školy, do práce, na trénink, jednodenní výlet nebo dvoutýdenní dovolenou? Pak určitě i vy řešíte, kam uložit všechny potřebné věci. Kvůli nedostatku místa pak často musíte dělat kompromisy a některé potřebné věci prostě nechat doma. Těmto dnům je ale konec. Teď je tu e-shop ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VšeProBoty VTR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VšeProBoty
vseproboty.cz
Adresa

Adresa

Na Pařeničkách 2526
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

vtr@vseproboty.cz
+420 603 207 580


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha