Kaldewei představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“

Moderní výroba ve spojení s precizním řemeslným mistrovstvím: bezespárové smaltované panely pro volně stojící koupací vany Kaldewei jako odlité z jednoho kusu.


S novou, exkluzivní řadou výrobků „Meisterstücke“ se firmě Kaldewei podařilo vytvořit dokonalou symbiózu nejmodernější výrobní technologie a precizního řemeslného zpracování, a tím důsledně naplnit podstatu obchodní značky, kterou je smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm. Tento jedinečný materiál je synonymem nejvyšší kvality a dokonalého tvaru koupacích van, sprchových vaniček a smaltovaných extra plochých sprchových vaniček, a přední výrobce s řadou Meisterstücke rozšiřuje své portfolio výrobků o novou generaci koupacích van se smaltovaným panelem. Ikony koupacích van - Conoduo, Asymmetric Duo a Centro Duo Oval se náročným ručním zpracováním stávají Meisterstücke tím, že jsou s řemeslnou dokonalostí zušlechtěny smaltovaným panelem. Takto vznikají mistrovská díla moderní koupelnové kultury - koupací vany se smaltovaným panelem, ve stejnoměrné kvalitě materiálu a s dokonale hladkými plochami.

 

Kaldewei poprvé v roce 2014 představuje svou novou řadu výrobků „Meisterstücke“. Nové volně stojící koupací vany se smaltovaným panelem jsou charakteristické svým bezespárovým povrchem a přímočarým designem. Při výrobě se Kaldewei vydává zcela novými cestami: Kombinace moderní výrobní technologie hlubokého tažení oceli a precizního ručního zpracování, které se využívá při spojování nepřerušeného panelu s tělem vany, zaručuje výjimečnou hodnotu nové koupací vany. Inovativní událostí v oblasti výrobní technologie je Meisterstück Asymmetric Duo: Díky hladkému, velkoplošnému smaltovanému panelu, který vytváří dojem, že je volně stojící koupací vana vytvořena z jednoho odlitku, vzniká nová interpretace moderního designu, která se odráží v čistém vedení linií a puristickém pojetí tvaru. Panel zvláštním způsobem podtrhuje vnitřní přímočarý tvar vany. Kryt odtoku ze smaltované oceli v rovině povrchu dokonale završuje celkový vzhled koupací vany.

Nové Meisterstücke od Kaldewei odpovídají požadavku na velkorysé architektonické ztvárnění koupelny s koupací vanou umístěnou volně v prostoru. Prozatím nabízíme tři úspěšné typy vanového designu jako Meisterstücke v bílé barvě: U Meisterstück Centro Duo Oval si lze vybrat hned ze dvou rozměrů 170 x 75 cm a 180 x 80 cm. Kromě toho je k dostání Meisterstück Conoduo ve velikosti 170 x 75 cm a ikona koupacích van Asymmetric Duo se vyrábí jako Meisterstück v rozměru 170 x 80 cm. Tyto novinky zaujímají jako exkluzivní a osobitá řada výrobků „Meisterstücke“ zvláštní místo v sortimentu firmy Kaldewei a do budoucna budou rozšířeny o další výrobky ze smaltované oceli Kaldewei.

 

„S novým segmentem „Meisterstücke Kaldewei“ otevíráme další kapitolu výroby našich exkluzivních koupacích van, a tak znovu činíme po právu našemu označení za průkopníka a ikony stylu,“ líčí význam této exkluzivní řady výrobků Arndt Papenfuß, vedoucí marketingu Kaldewei. „Meisterstücke jsou určeny pro bytovou výstavbu vyšší třídy, jako jsou například nadstandartní loftové byty, stejně jako pro provozovatele a investory pětihvězdičkových hotelů.“  

Vybavení zvyšující komfort

Všechny koupací vany výrobkové řady „Meisterstücke“ jsou sériově vybaveny povrchovou úpravou Kaldewei Perl-Effekt nenáročnou na údržbu. Pro zvýšení požitku z koupání je pro tyto modely navíc k dispozici nový koupelnový zvukový systém Sound Wave, díky kterému se z koupací vany stává rezonanční těleso. Se Sound Wave se může koupající ponořit nejenom do teplé vody, ale doslova také do své oblíbené hudby. Skutečnou relaxaci nabízí vířivý systém Kaldewei Vivo Vita, který lze instalovat na vyžádání. Další variantou vybavení je elektronická armatura Kaldewei Comfort Select. Meisterstücke Kaldewei tak představují spojení nejvyššího komfortu a jedinečné estetiky – a to na 100 procent z 3,5 mm smaltované oceli Kaldewei.

Ocenění Interior Innovation Award „Best of Best 2014“ pro Meisterstück Centro Duo Oval

Ještě před oficiálním uvedením na trh vyznamenala rada pro design Meisterstück Centro Duo Oval renomovanou cenou za design „Interior Innovation Award – Best of Best 2014“. Porota tímto vyznamenáním ocenila velký inovační potenciál a pokrokové ztvárnění nové volně stojící koupací vany s panelem ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kaldewei.cz

Vydáno 19.06.2014
156 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ty nejlepší vany a sprchové vaničky musíte hledat tam, kde se na kvalitu dohlíží od začátku do konce

Ty nejlepší vany a sprchové vaničky musíte hledat tam, kde se na kvalitu dohlíží od začátku do konce
Jsme jediní výrobci koupacích i vířivých van a sprchových vaniček, kteří si smalt vyrábí sami. Díky tomu vám dokážeme vždy zcela odborně poradit. Jsme u výroby svých produktů v každém okamžiku, proto vám můžeme doporučit výrobky přesně odpovídající vašim požadavkům a představám. Nejsme jako někteří ...

Jakou vanu si vybrat do své koupelny?

Jakou vanu si vybrat do své koupelny?
Stavíte dům, pořídili jste si byt a stojíte před rekonstrukcí nebo jste se po nedávné výměně kuchyňské linky rozhodli, že si zrekonstruujete i svou starou koupelnu? Chcete sprchový kout nebo jste příznivcem relaxace ve vaně? Zvažujete mezi akrylátovou a smaltovanou vanou či vaničkou? Přečtěte si, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kaldewei CS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kaldewei CS, s.r.o.
www.kaldewei.cz
Adresa

Adresa

Na Pankráci 322/26
Praha 4 140 00

info@kaldewei.cz
+420 603 293 729


Najdete nás také zde:

ARES
captcha