KVP servis s.r.o.
Svařování

Svařování

Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Pilové pásy a pásové pily

Pilové pásy a pásové pily

Pásové pily špičkových značek Pilous, Bomar, Pilana a pilové pásy Wikus, Röntgen

Profesionální nářadí

Profesionální nářadí

Elektrické nářadí, akumulátorové nářadí, benzínové nářadí spolehlivých výrobců Milwaukee, Ryobi® a AEGVydáno 01.03.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2016

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.

půjčovna svářecí techniky

Svářečské potřeby pro jakoukoliv práci

Nabízíme široké spektrum svářečských potřeb a pomůcek. Seženete u nás svařovací zdroje, agregáty a dráty. Součástí naší nabídky jsou i prostředky pro svařování v ochranné atmosféře metodou MIG/MAG a TIG/WIG. Dále u nás pořídíte plazmové řezačky, hořáky a náhradní díly. Svářečské potřeby pochází od známých a spolehlivých výrobců, prodáváme svářecí stroje značek Alfa-in, Küchtreiber, Fronius, Einhell, Esab a dalších.


Nezapomínejte na ochranné pomůcky

Při svařování jsou kromě svářečských potřeb důležité také ochranné pomůcky, na které by se nemělo zapomínat. Abyste mohli svářet bezpečně, najdete u nás například samostmívací kukly a další ochranné pomůcky. Pro bezpečnost a kvalitu práce provádíme také revize svařovacích zařízení.


Technické plyny pro svařování

U firmy KVP servis pořídíte také technické plyny pro svařování v ochranné atmosféře. V našem sortimentu najdete kompletní nabídku technických plynů, ať už potřebujete argon v různých čistotách, CO2, směsný dvousložkový i vícesložkový plyn různého složení, nebo třeba kyslík, acetylen či formovací plyny.


Svářecí techniku i zapůjčíme

Potřebujete svářečské potřeby a svářecí techniku, ale koupě je pro vás zbytečná? I s tím si poradíme. Nabízíme půjčovnu svářecí techniky. Půjčíme vám zdroje pro svařování metodou MIG/MAG nebo MMA/TIG. Ke všem službám poskytujeme také poradenství, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.