Sportcentrum Rockhill – sport, ubytování, wellness i zábava pod jednou střechou

Spojit sportovní vyžití, možnost ubytování, relaxace, dobrého jídla a pití a zábavy a vytvořit multifunkční nekuřácký komplex. To byly hlavní cíle při vytváření moderního objektu Sportcentrum Rockhill, který se nachází v jihočeských Dačičích v bezprostřední blízkosti města. Svou pestrou nabídkou kvalitních služeb láká místní i turisty, kteří se sem rádi vrací.

Restaurace, svatby, Dačice

Sportcentrum Rockhill v Dačicích

Dačice patří mezi turisty oblíbené historické město, spadající do Jihočeského kraje. Před pěti lety zde bylo vybudované multifunkční komplexní nekuřácké zařízení Sportcentrum Rockhill, jehož cílem bylo a je nabídnout pestrou a kvalitní paletu služeb pro turisty, ale také pro místní. Budova se nachází v klidné okrajové části města, i přesto zabere pěší cesta do samotného centra sotva 5 minut.

Sportcentrum Rockhill je situován do dvoupodlažní budovy, v přízemí se nachází moderní bar a restaurace s kapacitou 100 míst k sezení. Jídelní lístek v restauraci se odvíjí od konkrétního ročního období a je pravidelně obměňován. V rámci restaurace také naleznete bowling, venkovní zahrádku s dětským hřištěm pro kapacitu kolem 60 osob a přilehlý gril, který je k dispozici v průběhu letních měsíců.

Moderní komplex pro sportovní, zábavní i kulturní vyžití v Dačicích


Ideální místo pro pořádání společenských akcí

Díky velkému prostoru v restauraci i venkovní zahrádce, reprezentativnímu prostředí i kvalitě služeb je Sportcentrum Rockhill oblíbeným místem pro pořádání svatebních i smutečních hostin, dále rautů, soukromých večírků a oslav i firemních akcí.

V komplexu se často odehrávají nejrůznější kulturní akce, spojené s živou muzikou. Sportcentrum myslí také na rodiče s dětmi. V prostorách restaurace se pravidelně konají promítací pohádkové akce, k dispozici je také dětský koutek.


Sportovní vyžití a relax

Důležitým úkolem tohoto komplexu bylo vytvoření multifunkčního zařízení, které nabídne širokou nabídku sportovního vyžití. Za tímto účelem slouží patro budovy, ve kterém se nachází tělocvična se šatnami. Zájemci si mohou vybrat z mnoha sportů od hatha jógy přes alpinning, jumping, tai chi, kruhové cvičení či fitbox.

Potěšeni budou také příznivce squashe, jelikož Sportcentrum Rockhill disponuje moderním squashovým kurtem, který je v Dačicích a okolí jediný svého druhu. V místě se nachází pingpongový stůl i horolezecká stěna. Pokud byste si chtěli odpočinout, využijte wellness služeb. V prostorách komplexu je umístěna finská sauna a parní kabina se sociálním zařízením.

Přijďte si zasportovat do moderního sportovního centra Sportcentrum Rockhill


Nabídka ubytování

Zadní část budovy je věnována těm, kteří hledají v Dačicích možnost kvalitního a příjemného ubytování. Komplex je vybaven celkem 8 pokoji s celkovou kapacitou 24 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vstupní chodbou, vlastním sociálním zařízením, televizní a bezdrátovým připojením k internetu.


Nejbližší plánované změny

Sportcentrum Rockhill reaguje na podněty a připomínky svých klientů a neustále celý komplex modernizuje. Během následujících několika týdnů tak dojde k vytvoření dvou nových reprezentativních salónků rozlišných kapacit. Na vhodnější místo bude přesunuta letní zahrádka, ze které bude možno sledovat malou zoologickou zahradu, která bude v nejbližší době také vybudována. K zahrádce také bude přiléhat dětské hřiště s pískovištěm a také gril. Díky velkému zájmu o ubytování budou navíc rozšířeny ubytovací prostory.

Sportcentrum Rockhill, které se nachází v Dačicích, tak vyhoví díky velkému rozsahu nabízených služeb takřka všem. Sami nahlédněte na internetové stránky multifunkčního komplexu a přesvědčte se o možnostech, které nabízí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sportcentrumnaskale.cz

Vydáno 11.04.2016
102 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sport, oslavy i ubytování. To je Sportcentrum Rockhill Dačice

Sport, oslavy i ubytování. To je Sportcentrum Rockhill Dačice
Zajímavé propojení sportu a zábavy nabízí Sportcentrum Rockhill v jihočeských Dačicích. Je to místo pro pořádání oslav, svateb, večírků, sportovních akcí, ale i školicí středisko. Výhodou jsou příznivé ceny, široká nabídka služeb, ale i příjemné nekuřácké prostředí vzdálené jen pět minut pěší chůze ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Sportcentrum na skále, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Sportcentrum na skále, s.r.o.
www.sportcentrumnaskale.cz
Adresa

Adresa

Jemnická 305
Dačice 380 01

sportcentrumdacice@seznam.cz
+420 384 971 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha