Kuchyně, vestavěné skříně i nábytek do celého bytu vám vyrobíme na míru

Kuchyně, vestavěné skříně i další nábytek na míru – to nabízí D&M DESIGNE. Pracujeme s různými materiály a nebojíme se ničeho. Ať už byste si rádi nechali vyrobit svou vysněnou kuchyni, netradiční kousek nábytku nebo chcete zařídit celý byt, jsme tu pro vás.

moderní kuchyně

Kuchyně na míru

Kuchyně je místo setkávání a příjemných chvil s rodinou, je proto nutné aby zcela vyhovovala vašim potřebám a vkusu. Nebaví vás stále stejné kuchyně, které nabízí obchody? V D&M DESIGNE vyrábíme kuchyně na míru. Kuchyni si můžete sladit přesně dle svých představ, fantazii se meze nekladou v oblasti materiálů, barev ani vzorů. Při tom všem ale samozřejmě hledíme také na kvalitu výrobků a jejich funkčnost. Postaráme se navíc i o kompletní montáž kuchyní.

Prohlédněte si námi realizované kuchyně


Vestavěné skříně i další nábytek

Kuchyně na míru ale není to jediné co vám v D&M DESIGNE nabízíme. Vyrábíme také praktické a prostorné vestavěné skříně. Pomůžeme vám tak využít i velmi netypické prostory a zákoutí elegantně a vkusně. Bez problému ale vyrobíme i další nábytek. Nabízíme nábytek do obývacích pokojů, dětských pokojíčků i ložnic. Zabýváme se ale i výrobou kancelářského nábytku, dveří, schodišť a dalších doplňků do interiéru. To vše z kvalitních materiálů a přesně dle představ klienta. Vybrat si můžete nábytek z lamina, dýhy či umělého mramoru, ale i nábytek ve vysokém lesku.

Vestavěné skříně vyřeší problém s úložným prostorem


Nábytek na míru

Chcete i vy kuchyni nebo jiný nábytek na míru? Obraťte se na společnost D&M DESIGNE. Rádi vám vytvoříme 3D návrh vašeho interiéru a poskytneme odborné rady. Působíme především v lokalitách Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod a okolí, ale kontaktovat nás můžete z celé ČR.Vydáno 02.03.2016
241 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA D&M DESIGNE Radomil Dědák a Bronislav Melichar
WEBOVÁ STRÁNKA
D&M DESIGNE
www.dmdesigne.cz
Adresa

Adresa

Hůrka 764
Nivnice 687 51

dmdesigne@dmdesigne.cz
+420 604 487 307


Najdete nás také zde:

ARES
captcha