Kominictví Antonín Papík Ostrava - revize komínů i mnohem více

Kompletní práce z oblasti kominictví nabízí společnost Antonín Papík Ostrava. Nabízíme pravidelné revize komínů, čištění a kontrolu spalinových cest, ale i vložkování a kompletní stavební úpravy komínů. Ať už potřebujete komín pouze zkontrolovat nebo s ním máte nějaký problém, rádi vám pomůžeme.

kominík

Kominík nosí štěstí i bezpečné bydlení

Kominík to není jenom pohádková postava nosící štěstí. I v dnešní době je kominík velmi důležitý a jeho pravidelné návštěvy by měly být samozřejmostí pro každého majitele domu. Mít v pořádku komín je totiž důležité kvůli bezpečnosti, ale i správnému a efektivnímu topení. Pokud jste z Ostravy nebo okolí, je pro vás kominictví Antonín Papík správnou volbou - u nás se totiž o váš komín postaráme kompletně.

Kominictví – čištění komínů


Čištění a revize komínů

Mezi nejvyužívanější služby patří revize komínů a jejich čištění. Před uvedením komínu do provozu, při změnách paliva i stavebních úpravách zajistíme odborné revize komínů. Během užívání komína pak pravidelně kontrolujeme jeho bezpečnost, průchodnost palivových cest a jejich případné čištění.

Nepodceňujte revize komínů


Další služby z oblasti kominictví

Čištění a revize komínů ale nejsou to jediné, co vám naše kominictví nabízí. Zaměřujeme se také na měření účinnosti malých zdrojů a vypouštěných látek, zkoušení těsnosti komínů nebo frézování sazí v komíně. Problém pro nás ale nejsou ani stavební úpravy komínů. Využít můžete:

- stavby komínů
- opravy komínů
- vložkování komínů
- frézování zděných komínů
- změny dodatečného napojení
- montáže a opravy komínkových lávek
- zhotovení a montáž kouřovodu

Už u vás dlouho nebyl kominík? Nepodceňujte péči o komín a obraťte se na kominictví Antonín Papík ještě dnes. Sídlíme na adrese Pražákova 217/5 Ostrava-Mariánské Hory.Vydáno 02.03.2016
317 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kominictví Papík s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kominictví Papík s.r.o.
www.kominik.cz
Adresa

Adresa

Pražákova 217/5
Ostrava-Mariánské Hory 709 00

kompapik@seznam.cz
+420 777 713 289


Najdete nás také zde:

ARES
captcha