Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

KOMES, spol. s r.o. Výroba ekologických rakví Praha

Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

KOMES, spol. s r.o.
Výroba ekologických rakví PrahaEkologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Výběr rakve je většinou spojen se smutkem a nepříjemnými životními okamžiky. Přesto je to věc, na které si pozůstalí dávají velmi záležet. Atributů, které hrají při výběru rakve je přitom hned několik. Důležitý je vzhled a velikost rakve, ale i její cena. Ve společnosti KOMES na tyto věci nezapomínáme, přidáváme ale i další proměnnou, na kterou je dle našeho názoru důležité myslet – ekologii. Zákazníkům totiž nabízíme unikátní ekologické rakve, které splňují všechny potřebné parametry a navíc chrání životní prostředí.

barevné rakve

Výroba rakví jinak

Výroba rakví je v České republice po dlouhá léta neměnná. Každý den se tak v krematoriích spálí, nebo do země uloží několik těžkých lakovaných dřevěných rakví. Ve společnosti KOMES na to jdeme ale jinak. Z vrstvené vlnité lepenky a dřevěné prostorové konstrukce vyrábíme ekologické rakve, které jsou ekologicky nezávadné a odpovídají všem normám ČSN. Výroba rakví tohoto typu navíc ušetří až 40 ha lesních porostů ročně.

Ekologické rakve nabízíme v řadě barevných variant


Ekologické rakve jsou lehké a vypadají skvěle

Říkáte si, že pohřbít blízkého do rakve z papíru je nemyslitelné? Žádný strach. Ve společnosti KOMES samozřejmě plně respektujeme to, že rakev musí být reprezentativní a kvalitní. Naše ekologické rakve jsou tak svou povrchovou úpravou nerozeznatelné od rakví klasických, jsou plně zdobené a vyrábíme je v celé řadě barevných variant.

Myslete i vy při výběru rakve komplexně. Obraťte se na společnost KOMES a získáte to nejlepší v oblasti vzhledu, technických parametrů i ceny. Zakoupením výrobku navíc podpoříte životní prostředí z pohledu spotřeby surovin oproti obdobným výrobkům, plnící stejnou funkci.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba ekologických rakví

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.

Vydáno 19.03.2018
Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Výroba rakví z ekologických materiálů přispívá k šetření životního prostředí. Ekologické rakve jsou totiž zhotovovány z materiálů, které jsou nezávadné, lehce rozložitelné a cenově velmi dostupné. Není potřeba mít ani obavy, že uložit svého blízkého do rakve z recyklovaného materiálu je nedůstojné. Ekologické rakve jsou díky moderním technologiím a postupům na první pohled od těch klasických k nerozeznání. Mají však řadu výhod.

Vydáno 08.04.2017
Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

Rozloučit se svým blízkým zemřelým a zajistit mu důstojný pohřeb je povinností každého z nás. Během pohřbu je nejviditelnějším prvkem bezpochyby rakev, ve které je zemřelý uložen. Na trhu je k dispozici řada standardních dřevěných rakví, trend v oblasti pohřebnictví se však ubírá jiným směrem. Díky ekologickým rakvím se v ČR ročně ušetří až 40 hektarů lesa, což je nezanedbatelné číslo. Pozůstalí tak svého bližního pohřbí s hřejivým pocitem, že udělali to nejlepší pro něj, ale i pro přírodu, která nás obklopuje.

Vydáno 08.12.2016Vydáno 02.03.2016
405 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2018