Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

čistička odpadních vod

Patentovaný princip činnosti čističky odpadních vod

Díky patentovanému principu činnosti čistička odpadních vod TOPAS přepíná mezi dvěma fázemi chodu, aby se v ní neustále udržovala optimální koncentrace kalu. Další patent zase zaručí, že délka čistících fází se upravuje podle rychlosti plnění odpadními vodami tak, aby byl vždy jeden ze dvou reaktorů připraven k použití.

Čistička odpadních vod TOPAS má také jako jediná na trhu vestavěný pískový filtr sloužící k mechanickému dočištění vody. Třetí výhodou je vyjímatelná vnitřní technologie, kterou lze bez problémů vyčistit nebo vyměnit.


Čistička odpadních vod TOPAS- snadná údržba a dálková kontrola provozu

Díky technologii TOPAS mají naše čističky minimální nároky na obsluhu a údržbu. Vše řídí počítač, který na základě množství odpadní vody optimalizuje proces čištění. Nic nemusíte ručně seřizovat, navíc šetříte elektrickou energii. V naší čističce se také automaticky udržuje koncentrace kalu, což jinak musí regulovat obsluha.

Důvodem pro nákup čističky odpadních vod TOPAS je i dálková kontrola provozu pomocí havarijního plovákového spínače. Případná porucha čističky je signalizována zvukově a světelně na displeji, možný je i přenos dat pomocí SMS zprávy.

Čistička odpadních vod TOPAS


Čistička odpadních vod vhodná pro chalupy

Naše čistička zůstává plně biologicky funkční i bez přítoku splašků po dobu minimálně tří měsíců. Díky tomu je vhodná pro rekreační objekty. Díky vestavěné akumulační nádrži lze vyčištěnou vodu z čističky odpadních vod jímat a dále využívat v domácnosti nebo k zalévání.

V neposlední řadě je výhodou našich čističek možnost umístění odtoku výše, než je přítok. Čistička odpadních vod TOPAS byla také oceněná na mnoha výstavách.Vydáno 02.03.2016
613 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOPAS - čistírny odpadních vod

TOPAS - čistírny odpadních vod
Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií
Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat
Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace
Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání? Z tohoto pohledu se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TopolWater, s.r.o. Biologické čistírny odpadních vod
WEBOVÁ STRÁNKA
TopolWater, s.r.o.
www.topolwater.com
Adresa

Adresa

Nad Rezkovcem 1114/2
Čáslav - Nové Město 286 01

topas@topolwater.com
+420 327 313 001


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha