TopolWater, s.r.o.
biologické čistírny odpadních vod

Vydáno 02.03.2016
300 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2017

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

čistička odpadních vod

Patentovaný princip činnosti čističky odpadních vod

Díky patentovanému principu činnosti čistička odpadních vod TOPAS přepíná mezi dvěma fázemi chodu, aby se v ní neustále udržovala optimální koncentrace kalu. Další patent zase zaručí, že délka čistících fází se upravuje podle rychlosti plnění odpadními vodami tak, aby byl vždy jeden ze dvou reaktorů připraven k použití. Čistička odpadních vod TOPAS má také jako jediná na trhu vestavěný pískový filtr sloužící k mechanickému dočištění vody. Třetí výhodou je vyjímatelná vnitřní technologie, kterou lze bez problémů vyčistit nebo vyměnit.


Čistička odpadních vod TOPAS- snadná údržba a dálková kontrola provozu

Díky technologii TOPAS mají naše čističky minimální nároky na obsluhu a údržbu. Vše řídí počítač, který na základě množství odpadní vody optimalizuje proces čištění. Nic nemusíte ručně seřizovat, navíc šetříte elektrickou energii. V naší čističce se také automaticky udržuje koncentrace kalu, což jinak musí regulovat obsluha. Důvodem pro nákup čističky odpadních vod TOPAS je i dálková kontrola provozu pomocí havarijního plovákového spínače. Případná porucha čističky je signalizována zvukově a světelně na displeji, možný je i přenos dat pomocí SMS zprávy.

Čistička odpadních vod TOPAS


Čistička odpadních vod vhodná pro chalupy

Naše čistička zůstává plně biologicky funkční i bez přítoku splašků po dobu minimálně tří měsíců. Díky tomu je vhodná pro rekreační objekty. Díky vestavěné akumulační nádrži lze vyčištěnou vodu z čističky odpadních vod jímat a dále využívat v domácnosti nebo k zalévání. V neposlední řadě je výhodou našich čističek možnost umístění odtoku výše, než je přítok. Čistička odpadních vod TOPAS byla také oceněná na mnoha výstavách.