DOMKAT, s.r.o.

Vydáno 03.03.2016
214 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2018

Hydraulický zvedák pro polohovací postel, sloupový zvedák i další výrobky pro zdravotnictví

Zvedáky pro zdravotnický a pečovatelský nábytek od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost DOMKAT. Pod značkou MEDACT vám nabízíme hydraulický zvedák pro polohovací postel, lůžkový zvedák, sloupový zvedák i stolkový a sedačkový zvedák. Výrobky z naší dílny využijete všude tam, kde není možné využívat pohony elektrické.

DOMKAT - výroba

Zvedáky postelí i nábytku

Ležící nebo pohybově omezení pacienti potřebují pomoci s téměř každým pohybem. Ve společnosti DOMKAT pacientům i ošetřujícímu personálu se proto snažíme co nejvíce usnadnit práci a vyrábíme hydraulické zvedáky všeho druhu, které se jednoduše zabudují do postele či nábytku. Nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci zvednout polohovací postel, stolek nebo křeslo, naše přístroje vám vždy pomohou.

Sloupový zvedák pro polohování i sedačkový zvedák do křesla


Lůžkový, sloupový zvedák i další zboží

Ptáte se, jaké zboží v naší společnosti vyrábíme? V naší nabídce najdete například: - hydraulický zvedák pro polohovací postel – tento lůžkový sloupový zvedák usnadňuje polohování pacienta - lůžkový zvedák – lůžkový zvedák je vhodný pro transportní a terapeutická lůžka, bariatrická lůžka, ale i všechny nemocniční postele včetně těch dětských - stolkový zvedák – slouží k polohování instrumentálního MAYO stolku - sedačkový zvedák – ideální pro výškové nastavení křesel nebo koupelnového zvedáku Všechny zvedáky jsou zcela nezávislé na elektrické energii, spolehnout se na ně můžete za každé situace. Zboží vám navíc dodáme včetně veškerého potřebného příslušenství. Pokud i vy hledáte kvalitní zvedáky pro zdravotnický nábytek, obraťte se na nás. Vybrat si můžete z celé řady zvedáků ty, které zrovna potřebujete.

Zvedáky pro polohovací postele