Moravia ZNOJMO s.r.o.
Sýr Herold – poctivý sýr prvotřídní kvality

Sýry jsou pro spoustu lidé neodmyslitelnou součástí jídelníčku. Nejen že jsou vynikající na chuť, ale dodávají tělu také některé důležité látky, jako například bílkoviny, vápník a řadu dalších prospěšných složek. Sýry je možné konzumovat na mnoho způsobů a jsou velice variabilní. Některé sýry jsou schopny posloužit stejně tak dobře na obyčejnou rychlou večeři, jako na luxusní občerstvení pro vzácné hosty. To platí i pro originální český sýr Herold, který vás nadchne svou plnou a lahodnou chutí.

sýr Herold

Neobyčejně lahodný sýr Herold

V dnešní době zná v našich zeměpisných šířkách sýry bezpochyby každý. Užíváme si jejich chuť v mnoha podobách, ať už jsou čerstvé, smažené, grilované, nakládané, uzené, vařené či jakkoli jinak upravené. Sýrů existuje celá řada, a kdo se omezuje pouze na základní a nejběžnější typy, dělá chybu. Společnost JIMA – SPOL se svým zákazníkům snaží nabízet sýry různého typu. Jedním z nich je i originální český sýr z Vysočiny - sýr Herold.

Sýr Herold a další produkty


Sýr Herold - kvalita rovnou z přírody

O tom, že vás sýr Herold potěší svou vynikající, lahodnou, jemnou, ale přitom plnou chutí, se můžete přesvědčit sami. Tento sýr však kromě své chuti stojí za zkoušku také díky své prvotřídní kvalitě. Jedná se o poctivý, tvrdý, tučný sýr, který zraje 6 měsíců, což je doba, za kterou získá nejen chuť, ale i pro zdraví prospěšné látky.


Sýr Herold mohou na vaší tabuli doplnit i další pochoutky

Sýr Herold dodává znojemský velkoobchod s potravinářským zbožím JIMA – SPOL, tedy dceřiná společnost jihlavské mlékárny Moravia Lacto a.s. Tato společnost zajišťuje dodávky kvalitních mléčných a uzenářských výrobků od prověřených českých dodavatelů. Kromě sýru Herold zde tedy můžete sehnat spoustu dalších čerstvých produktů, jako jsou jogurty, zakysané výrobky, smetany, sýry, mléka, másla, uzeniny a další masné výrobky.

Sortiment bohatý na kvalitní sýry i uzeninyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.jimaspol.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.

Vydáno 18.02.2018
JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh

JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh

Alergie jsou v dnešní době čím dál častější. Plno lidí nesnese ořechy nebo lepek. Obvyklá je také intolerance na laktózu obsaženou v mléčných výrobcích. Ta vám však už nemusí bránit v tom, abyste si zase užili jejich chuť - společnost JIMA-SPOL přichází s novou řadou bezlaktózových sýrů a tvarohů, které plně nahradí klasické mléčné produkty.

Vydáno 22.02.2017
Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

Sýr. Snad každý ho má doma v ledničce. Tvoří součást jídelníčku většiny z nás. Mnozí lidé by si bez sýru nedovedli svůj život ani představit. Hodí se k mnoha jídlům a dotváří tak chuť i celkový dojem z nich. Dáváme si ho grilovaný, vařený, pečený, syrový, smažený, uzený, s přílohami i bez nich, a používáme ho i do různých omáček či zálivek. Existuje obrovská spousta druhů sýrů. Lidé se však často bojí poznávat nové věci a zůstávají u základních a tradičních sýrů. A to je škoda, protože svět sýrů nabízí širokou škálu možností a chutí, které by si každý měl alespoň občas dopřát.

Vydáno 01.04.2015
Velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami české výroby pro Znojmo a okolí

Velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami české výroby pro Znojmo a okolí

JIMA – SPOL, s.r.o. je součástí skupiny Interlacto a zajišťuje dodávky kvalitních mléčných, uzenářských a lahůdkářských výrobků od prověřených českých výrobců do prodejen a provo-zoven na Znojemsku a v Moravském Krumlově.

Vydáno 04.02.2014Vydáno 03.03.2016
920 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2016

Mléčné výrobky

Mléčné výrobky

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky

Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami

Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin