BB DESIGN, s.r.o.
reklamní agenturaExpozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Chcete si prohlédnout naši práci naživo? Pak navštivte obec Javoříčko poblíž města Olomouc. Nedávno otevřená expozice, která připomíná tragický osud obce a její vypálení nacisty je totiž z naší dílny. Pro obec Javoříčko jsme vytvořili informační tabule, ale i celou expozici s fotkami a dobovými obrázky. Přispěli jsme tak k tomu, aby se na pohnutou historii nezapomínalo ani v dnešní moderní době.

BB DESIGN - informační tabule

Vyrábíme informační tabule i další předměty

Ve společnosti BB Design si potrpíme na kvalitě a přesnosti. Využíváme proto laserové gravírování a nabízíme značení, gravírování i vyřezávání nejrůznějších materiálů, mezi které patří plast, dřevo, hliník, kov, sklo i akrylát. Bez problému vyrobíme informační tabule a systémy, interiérové i exteriérové cedulce, hřbitovní cedule, dekorativní cedule i nejrůznější drobné předměty. Problém pro nás ale není ani výroba celé expozice pro výstavu.

Informační tabule i reklamní předměty na míru


Informační tabule pro Javoříčko i další výrobky z dílny firmy BB DESIGN

Informační tabule mohou mít celou řadu využití. Použít se dají ve firmách a průmyslových areálech pro lepší orientaci, hodí se ale i k označování nejrůznějších památek a historických míst. Kde ale kvalitní a vzhledově zajímavé informační tabule sehnat? Obraťte se na společnost BB DESIGN - vyrábíme informační tabule i expozice na míru. Spolupracovali jsme například i s historicky významnou obcí Javoříčko.

Chcete i vy vytvořit informační tabule na míru? Ať už spravujete památkovou oblast, nebo potřebujete tabuli pro komerční účely, rádi se o realizaci vašich přání postaráme.

BB design - informační tabule
FIREMNÍ ČLÁNKY


Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Můžete nabízet sebekvalitnější služby nebo produkty, pokud však o sobě nedáte dostatečně vědět, veškerá snaha přijde vniveč. Základem úspěchu podnikání je dát o sobě vědět. Možností je celá řada. Máte-li k dispozici kamennou prodejnu, výlohu, automobil či jiný, dobře viditelný objekt, použití reklamní samolepicí folie je ideálním řešením. Reklamní folie jsou cenově dostupné, snadno se aplikují a zaujmou na první pohled.

Vydáno 24.03.2016
Autofolie a okenní folie zviditelní vaši firmu efektivně a nevtíravě

Autofolie a okenní folie zviditelní vaši firmu efektivně a nevtíravě

Reklama je v současné době velice důležitou součástí každého podniku. Můžete mít sebelepší produkt, ale pokud nejste vidět, nebudete nikdy úspěšní. Naštěstí je tu BB DESIGN - reklamní agentura, která dá o vaší firmě vědět širokému okruhu potenciálních zákazníků. A umí to udělat „nenásilně“.

Vydáno 21.07.2015Vydáno 03.03.2016
238 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2016