Zahradní jezírka podle vašich snů od odborníků

Voda přináší do zahrady život, proto jsou tak oblíbená i zahradní jezírka. Obraťte se na nás a my vám s jejich výstavbou pomůžeme od návrhu až po samotnou realizaci. Společnost Zahrady Řiháček se specializuje na tvorbu a údržbu zahrad, firemních areálů i veřejné zeleně. Řemeslo nás baví a na naší práci je to vidět. Rádi si hrajeme s novými nápady a vždy se snažíme plnit přání a požadavky zákazníků, aby byli co nejspokojenější.

Návrhy zahrad

Vytvoříme zahradní jezírko plné života

Zahradní jezírka vytvoří nezaměnitelnou kulisu ve vaší zahradě. Získáte skvělé místo pro odpočinek i trávení volného času během celého roku, budete moci sledovat zrcadlení západu slunce na hladině nebo ranní koupání ptáků. V závislosti na velikosti vodní plochy můžete v jezírku chovat také Koi kapry, jesetery, exotické veslonosy nebo klasické zlaté formy karasů.


Filtrace podle účelu zahradního jezírka

Obraťte se na nás a my vaše představy proměníme ve skutečnost. Pomůžeme vám navrhnout zahradní jezírko, vybereme s vámi jeho vhodný tvar, velikost i systém filtrace podle účelu jezírka. Zajistíme také kompletní realizaci zahradního jezírka na klíč. Všechny starosti od výkopu přes izolaci, osazení filtrační technologií, kameny, vodními rostlinami i živočichy nechte na nás.

Zahradní jezírka na klíč


Chcete nejen zahradní jezírko? Obraťte se na odborníky

Kromě zahradních jezírek se postaráme i o celou zahradu. Podle vašich požadavků a přání vytvoříme návrh a poté se pustíme do samotné výstavby. Provádíme odborné realizace zahrad, interiérové zeleně, terénní úpravy, návrhy a instalace automatické závlahy, údržbu zahrady a samozřejmě také výstavbu zahradních jezírek. Klademe důraz na dobře odvedenou řemeslnou práci, proto se na nás neváhejte obrátit a nechtě si vytvořit zahradu podle vašich snů.

Svěřte zahradu profesionálůmVydáno 03.03.2016
161 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návrh, realizace a údržba zahrad i zeleně

Návrh, realizace a údržba zahrad i zeleně
Okrasná zahrada je nedílnou součástí mnoha domů. Právě zahrada je místem odpočinku a harmonie, navíc má za úkol reprezentovat – zpravidla vytváří první dojem. Může být prostorem pro relaxaci, ale také sportovní vyžití či pěstování ovoce a zeleniny. Realizace zahrad je však náročnou záležitostí jak ...

Komplexní služby v oblasti realizace zahrad – od úpravy terénu po závlahový systém

Komplexní služby v oblasti realizace zahrad – od úpravy terénu po závlahový systém
Realizace i údržba zahrady se skládá z řady dílčích úkonů, které kladou vysoké nároky na znalosti a zkušenosti v oboru. Ať už potřebujete zajistit jednorázovou či pravidelnou údržbu vaší zahrady, obraťte se na firmu Zahrady Řiháček, která poskytuje řadu nejrůznějších služeb v oblasti realizace a ...
PODSTRÁNKY

Návrhy a realizace zahrad

Návrhy a realizace zahrad
Kompletní realizace okrasných zahrad, zahradní jezírka, údržba zeleně

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení
Zahradní osvětlení, sloupková svítidla, LED světla, solární osvětlení

Automatické závlahové systémy

Automatické závlahové systémy
Automatické zavlažovací systémy, zavlažování zahrad, travnatých ploch
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
WEBOVÁ STRÁNKA
Návrhy zahrad
www.zahrady-rihacek.cz
Adresa

Adresa

Stanislava Slavíka 1448
Moravské Budějovice 676 02

info@zahrady-rihacek.cz
+420 774 650 049


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha