TORNERO
Hliníková střešní krytina

Vydáno 04.03.2016
121 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017

Hliníková střešní krytina s dlouhou životností? To je TORNERO

Dopřejte vašemu domu kvalitní střešní krytinu. Najdete ji u společnosti Salvator Střechy s. r. o., která je jedním z předních českých dodavatelů materiálu pro stavbu a rekonstrukci střech. Déle než dvacet let se specializujeme na střešní krytiny a v našem sortimentu se nachází i moderní hliníková střešní krytina TORNERO. Spojuje v sobě výhody plechových krytin, jako je malá hmotnost a rychlá montáž, s klasickým vzhledem střešních tašek.

střešní krytina

Speciální střešní krytina od norského výrobce

Střešní krytinu TORNERO vyrábí norská firma HYDRO. Používá k tomu slitinu hliníku s příměsí manganu a hořčíku, která umožňuje větší pevnost a delší životnost krytiny. Díky speciálnímu zpevnění STUCCO odolává hliníková střešní krytina všem povětrnostním vlivům a odráží hluk z okolí. Tato povrchová úprava také odráží sluneční paprsky tak, aby nevznikal nepříjemný efekt lesklé střechy. V nabídce máme střešní krytinu TORNERO v délce až šest metrů a dodáváme k ní také kompletní kotvicí komponenty a okapový systém z hliníku ve stejném odstínu.

Plechové krytiny různých druhů


Proč právě hliníková střešní krytina TORNERO?

Ještě váháte, jestli je pro vás hliníková střešní krytina TORNERO ta pravá? Pro její použití je hned několik důvodů. Střecha TORNERO je extrémně lehká, oproti ocelovým střešním krytinám má dokonce více než dvakrát menší hmotnost. Ulevíte tak konstrukci vašeho domu. Životnost střešní krytiny TORNERO je 95 let. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který zaručuje ty nejlepší užitné vlastnosti. Nalakována je speciální barvou na hliník, která zajišťuje ochranu proti poškození. Střešní krytina TORNERO je navíc recyklovatelná a jejím použitím minimalizujete zátěž pro životní prostředí.