Prodej i servis vozů Volkswagen, Audi a Škoda v Plzni

Kvalitní automobil je předpokladem pro pohodlné cestování bez nehod. Ať už cestujete pracovně či soukromě, měli byste dbát na bezpečnost sebe i svého okolí. Dobrým základem je pořídit si skutečně spolehlivé a nezávadné vozidlo. Pokud máte rádi vozy Volkswagen, Audi či Škoda, obraťte se na naši společnost Porsche Inter Auto CZ.

Porsche InterAuto CZ

Vozy VW, Audi a Škoda ověřené kvality

Prodej i servis vozů Audi, Volkswagen a Škoda pro Plzeň zajišťujeme už několik let. Za tu dobu jsme získali nejen užitečné zkušenosti, ale i vynikající pracovníky, kteří našim klientům dovedou vždy poradit a pomoci s výběrem ideálního vozidla.
Porsche Inter Auto CZ je dceřinou společností rakouské firmy, která se v oblasti prodeje a servisu automobilů řadí k nejvýznamnějším subjektům v celé Evropě. Díky takovému zázemí, zkušenostem a stabilitě tak můžeme nabízet profesionální služby za férové ceny.
Nabízíme vozy zcela nové, ale i ojeté či předváděcí. Pro své zákazníky máme i akce, díky kterým mohou u nás ušetřit nemalé peníze.

Akční vozy Volkswagen, Audi i Škoda - Plzeň


Široká nabídka vozů Škoda, VW a Audi

Automobilky Škoda, Audi i Volkswagen nabízí spoustu modelů, mezi kterými si svůj vůz vybere každý. Najdete zde jak malá auta vhodná do města či na nákupy, tak i rodinné vozy či luxusní reprezentativní limuzíny. Všechny kousky samozřejmě v prvotřídní kvalitě.

Automobily pro každého


Servis pro vozy nové i staré - Plzeň

Kromě prodeje vozů Audi, Škoda a VW nabízíme také jejich kompletní záruční i pozáruční servis. Provádíme také karosářské práce, STK a měření emisí, pick-up servis, mytí a čištění vozů, vyřízení pojistných událostí či prodej originálních dílů a příslušenství. Samozřejmostí je také kvalitní lakovna i pneuservis. K dispozici svým zákazníkům pro naléhavé případy nabízíme i express servis.Vydáno 07.03.2016
231 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

S vozy Volkswagen budete mít zaručenou bezstarostnou jízdu

S vozy Volkswagen budete mít zaručenou bezstarostnou jízdu
Uvažujete o koupi nového vozu? Připadá vám nabídka na trhu příliš velká a nemůžete se v ní zorientovat? Pak budete potřebovat radu zkušených odborníků, kteří vám s výběrem vozu pomohou. Přijďte do Porsche Plzeň, nabídneme vám několik vozů, představíme jejich výhody a vy se budete moci v klidu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Porsche Inter Auto CZ s. r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Porsche Inter Auto CZ s. r.o.
porsche-interauto.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Servis
Adresa

Adresa

Podnikatelská 1
Plzeň - Borská pole 323 19

dominik.kubicek@porsche.cz
+420 722 963 168


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha