ITMS plast s.r.o.
Plastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonováníVydáno 07.03.2016
543 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2016

Vyberte si nejvhodnější nádrž na dešťovou vodu

Nádrže na dešťovou vodu slouží k hromadnému zadržení vody, kterou pak lze dále využít například při mytí vozu, údržbě zeleně nebo splachování toalety. Plastové nádrže na dešťovou vodu v různých provedeních vyrábí společnost ITMS Plast s.r.o. sídlící v Náměšti nad Oslavou. Používáme nejmodernější technologie a díky kvalifikovanému personálu zajišťujeme maximální preciznost a kvalitu výsledného produktu. Naše nádrže mají dlouhou životnost, jsou 100% vodotěsné, jednoduše se s nimi manipuluje a jejich provoz nevyžaduje údržbu

jímka na dešťovou vodu dvouplášťová

Samonosné nádrže jsou jednoduchým řešením

Instalace samonosných nádrží na dešťovou vodu je snadná, usazení spočívá v položení na základovou desku a obsypání zeminou. Mohou být usazeny v jakémkoliv prostředí bez spodní vody nebo jílovité půdy. Víko nádrže má nosnost 30 cm zeminy a je pochůzné, nádrž ale není vhodné instalovat do míst se statickým zatížením.

Základní samonosná nádrž


Dvouplášťová nádrž nepropustí žádnou vodu

Do míst se spodní vodou nebo jílovitou půdou jsou určeny dvouplášťové nádrže na dešťovou vodu, hodí se také do záplavových oblastí. Usazují se pod terén na železobetonovou desku, po zakotvení se naplní vodou, obsypou zeminou a prostor mezi plášti se vyplní betonem. Zatímco betonové nádrže začnou časem vodu propouštět, naše nádrž je po vybetonování krytá ze všech stran nepropustným plastem. Oba pláště jsou tedy vodotěsné a nádrž díky tomu bez problémů odolá tlakům spodní vody a nehrozí její zborcení.

Dvouplášťová nádrž na dešťovou vodu


Nádrže na dešťovou vodu k obetonování

Nádrže pro obetonování jsou zase vhodné do míst poblíž příjezdových cest a silnic. Jakmile se nádrž usadí na základovou desku, obetonují se všechny její stěny, dno i víko. Po zabetonování je plastová jímka na dešťovou vodu pojízdná.

Nádrže na dešťovou vodu k obetonování