Reklamní samolepicí folie – jednoduchý a levný marketingový nástroj

Můžete nabízet sebekvalitnější služby nebo produkty, pokud však o sobě nedáte dostatečně vědět, veškerá snaha přijde vniveč. Základem úspěchu podnikání je dát o sobě vědět. Možností je celá řada. Máte-li k dispozici kamennou prodejnu, výlohu, automobil či jiný, dobře viditelný objekt, použití reklamní samolepicí folie je ideálním řešením. Reklamní folie jsou cenově dostupné, snadno se aplikují a zaujmou na první pohled.

Reklamní folie

Výhody reklamních folií

Reklamní samolepicí folie jsou vhodné pro všechny, kteří mají k dispozici vhodný prostor pro jejich umístění. Nejčastěji se používají pro polep automobilů, autobusů, výloh, ale také informačních cedulí, výstavních stánků ad. Výroba reklamních folií je rychlá a levná. Folii zvládne aplikovat prakticky každý, je pevná a trvanlivá.

Velmi důležitý je design motivu na samolepicí folii. Právě ten má za úkol zaujmout a přivést potenciálního zákazníka. Součástí výroby reklamních folií tak velmi často bývá grafický návrh, který bude ideální jak po stránce obsahové, tak grafické. Bude obsahovat kvalitní obrázky a fonty, to vše v ideální barevné kombinaci. Při návrhu se vždy bere v potaz místo umístění reklamní folie tak, aby reklama do celkového prostoru dobře pasovala. Reklamní folie lze v případě potřeby jednoduše odstranit a nahradit novou. Pokud tak budete potřebovat aktualizovat reklamu, jde to snadno.

Reklamní folie můžete nalepit na nejrůznější místa od výloh po automobily


Na koho se obrátit

Na českém trhu naleznete řadu firem, které výrobu reklamních folií zajišťují. Důležitým výrobcem je reklamní agentura BB DESIGN s.r.o. se sídlem v Olomouci, která na reklamním trhu působí již od roku 1998. V roce 2002 pak společnost začala uplatňovat zásady jakostní evropské normy ISO 9001, čímž kvalitu poskytovaných služeb výrazně zlepšila.

V současnosti patří společnost mezi profesionální firmy, které zajistí komplexní řešení reklamy na míru. Kromě návrhu a výroby reklamních folií nabízí celou paletu činností, které do oboru reklamy spadají. Ať už potřebujete zajistit tisk, výrobu folií, samolepek, gravírovaných štítků a dalších reklamních produktů, BB DESIGN s.r.o. vám s tím pomůže.

Firma BB DESIGN zajistí návrh reklamy i výrobu reklamní folie


Od návrhu po realizaci

Výroba samolepicích reklamních folií je komplexní proces, skládající se z řady dílčích činností. Na samém začátku je konzultace s klientem a zjištění potřeb a cílů reklamy. Následuje grafický návrh, zajištěný zkušenými grafiky, kteří dotáhnou formát a vzhled k dokonalosti.

Jakmile je klient s grafickým návrhem spokojen, na řadu přichází samotná výroba samolepicí folie. Ta je potištěna daným motivem, poté je v požadovaném rozměru předána klientovi. Ten následně reklamu dle pokynů aplikuje na požadované místo nebo si nechá folie nalepit přímo personálem společnosti.


Reklamní samolepicí folie na výlohu i automobil

Reklamní samolepicí folie představují univerzální reklamní nástroj, který je možné umístit na různá místa. Nejčastěji se lepí na výlohy kamenných prodejen a poboček, stejně tak i na automobily a autobusy. Vzhledem ke své variabilitě je ale možné je lepit na různé materiály a vytvořit reklamní cedule či ukazatele. Reklamní folie se také často uplatňují na nejrůznějších výstavách a veletrzích, kde dokážou kolemjdoucí zaujmout a přitáhnout. Podle potřeb je možné vybrat neprůhledné a poloprůhledné folie. Ty mohou zakrýt celou plochu, nebo třeba jen část.

Pokud disponujete místem, vhodným pro umístění reklamní folie, neváhejte. Jde o jedno z nejjednodušší, nejrychlejších a cenově nejdostupnějších reklamních formátů. Dejte o sobě vědět a zaujměte kvalitním designem, který vás bude reprezentovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bbdesign.cz

Vydáno 24.03.2016
254 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN

Expozice pro obec Javoříčko od BB DESIGN
Chcete si prohlédnout naši práci naživo? Pak navštivte obec Javoříčko poblíž města Olomouc. Nedávno otevřená expozice, která připomíná tragický osud obce a její vypálení nacisty je totiž z naší dílny. Pro obec Javoříčko jsme vytvořili informační tabule, ale i celou expozici s fotkami a dobovými ...

Autofolie a okenní folie zviditelní vaši firmu efektivně a nevtíravě

Autofolie a okenní folie zviditelní vaši firmu efektivně a nevtíravě
Reklama je v současné době velice důležitou součástí každého podniku. Můžete mít sebelepší produkt, ale pokud nejste vidět, nebudete nikdy úspěšní. Naštěstí je tu BB DESIGN - reklamní agentura, která dá o vaší firmě vědět širokému okruhu potenciálních zákazníků. A umí to udělat „nenásilně“.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BB DESIGN, s.r.o. reklamní agentura
WEBOVÁ STRÁNKA
BB DESIGN, s.r.o.
www.bbdesign.cz
Adresa

Adresa

U Solných mlýnů 28
Olomouc 779 00

obchod@bbdesign.cz
+420 603 553 081


Najdete nás také zde:

ARES
captcha