Návrh, realizace a údržba zahrad i zeleně

Okrasná zahrada je nedílnou součástí mnoha domů. Právě zahrada je místem odpočinku a harmonie, navíc má za úkol reprezentovat – zpravidla vytváří první dojem. Může být prostorem pro relaxaci, ale také sportovní vyžití či pěstování ovoce a zeleniny. Realizace zahrad je však náročnou záležitostí jak z hlediska samotné práce, tak času. Chcete-li, aby vaše zahrada vypadala k světu, svěřte realizaci a údržbu zahrad firmě Zahrady Řiháček, která se touto oblastí zabývá bezmála 10 let.

Realizace zahrad, Moravské Budějovice

Realizace zahrady začíná návrhem

Ať už máte konkrétní představu o vaší budoucí zahradě či nikoliv, s pomocí firmy Zahrady Řiháček se vaše sny stanou skutečností. Samotné realizaci zahrad musí předcházet důkladné zaměření, návrh ucelené koncepce i dílčích prvků. Aby měl klient možnost si vzhled budoucí zahrady lépe představit, je návrh zahrady převeden do 3D podoby. Díky tomu může návrh zahrady variabilně měnit a dosáhnout tak ideální podoby.

Kompletní realizace zahrad – od návrhu po finální úpravy


Realizace zahrad vyžaduje pečlivost a přesnost

Realizace zahrad je velmi často během na dlouhou trať. Je třeba si uvědomit, že především u novostaveb není půda příliš kvalitní, navíc bývá nezřídka plná stavebního odpadu. Realizace zahrad zahrnuje komplex nejrůznějších činností od vytvoření kvalitní vegetační vrstvy přes terénní modelace až po realizace automatické závlahy či zahradních staveb.

Při realizaci je třeba vycházet přesně podle návrhu zahrady, což vyžaduje pečlivost, přesnost, trpělivost a také spoustu znalostí. Využijete-li služeb firmy Zahrady Řiháček, budete mít jistotu, že ve finále získáte takovou zahradu, kterou jste si při zadávání zakázky společně navrhli. Firma má v této oblasti bohaté zkušenosti a provedla realizace velkého množství zahrad, totéž učiní i u vás.


Údržba zahrad a zeleně

Návrhem a samotnou realizací zahrady veškerá práce teprve začíná. Každá zahrada je živým organismem, vyžaduje pravidelnou a odbornou péči, jinak se vymkne kontrole a bude jen na obtíž. Zmíněná firma zajišťuje také kompletní služby v oblasti údržby zahrad a zeleně, ať už potřebujete zajistit jednorázovou údržbu nebo údržbu pravidelného charakteru.

Zaměstnanci firmy se postarají o údržbu podle potřeby, ať už jde o činnosti spojené s údržbou zeleně (sečení, vertikutace, výživa) či samotné zahrady. V rámci údržby zahrad provádí firma ořezávání okrasných rostlin a stromů, odplevelování, výsadbu, doplňování mulčovacího materiálu, čištění jezírek, hnojení, úklid cestiček a cest ad.

Starat se o rozsáhlou zahradu svépomocí je fyzicky i časově náročné. Pokud si na pomoc přizvete odborníky, budete mít jistotu kvalitně a odborně odvedené práce. Firma Zahrady Řiháček klade důraz na poctivou práci a upřímnou komunikaci s klientem. Vyzkoušejte si spolupráci i vy a nechte o svou zahradu pečovat.

Údržba zahrad a zeleně zahrnuje veškeré činnosti spojené s vaší zahradou


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahrady-rihacek.cz

Vydáno 22.03.2016
186 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradní jezírka podle vašich snů od odborníků

Zahradní jezírka podle vašich snů od odborníků
Voda přináší do zahrady život, proto jsou tak oblíbená i zahradní jezírka. Obraťte se na nás a my vám s jejich výstavbou pomůžeme od návrhu až po samotnou realizaci. Společnost Zahrady Řiháček se specializuje na tvorbu a údržbu zahrad, firemních areálů i veřejné zeleně. Řemeslo nás baví a na naší ...

Komplexní služby v oblasti realizace zahrad – od úpravy terénu po závlahový systém

Komplexní služby v oblasti realizace zahrad – od úpravy terénu po závlahový systém
Realizace i údržba zahrady se skládá z řady dílčích úkonů, které kladou vysoké nároky na znalosti a zkušenosti v oboru. Ať už potřebujete zajistit jednorázovou či pravidelnou údržbu vaší zahrady, obraťte se na firmu Zahrady Řiháček, která poskytuje řadu nejrůznějších služeb v oblasti realizace a ...
PODSTRÁNKY

Návrhy a realizace zahrad

Návrhy a realizace zahrad
Kompletní realizace okrasných zahrad, zahradní jezírka, údržba zeleně

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení
Zahradní osvětlení, sloupková svítidla, LED světla, solární osvětlení

Automatické závlahové systémy

Automatické závlahové systémy
Automatické zavlažovací systémy, zavlažování zahrad, travnatých ploch
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
WEBOVÁ STRÁNKA
Návrhy zahrad
www.zahrady-rihacek.cz
Adresa

Adresa

Stanislava Slavíka 1448
Moravské Budějovice 676 02

info@zahrady-rihacek.cz
+420 774 650 049


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha