Komplexní služby v oblasti realizace zahrad – od úpravy terénu po závlahový systém

Realizace i údržba zahrady se skládá z řady dílčích úkonů, které kladou vysoké nároky na znalosti a zkušenosti v oboru. Ať už potřebujete zajistit jednorázovou či pravidelnou údržbu vaší zahrady, obraťte se na firmu Zahrady Řiháček, která poskytuje řadu nejrůznějších služeb v oblasti realizace a údržby zahrad a zeleně, ať už jde o úpravu terénu, drobné zahradní stavby či závlahový systém. V neposlední řadě se zabývá i realizací a údržbou zeleně v interiérech.

Závlahový systém

Terénní úpravy

Při realizaci zahrad jsou terénní úpravy a modelace pozemku tím základním, co ve výsledku ovlivní kvalitu celé zahrady. Zatímco rostlinu můžete přesadit či malou stavbu přemístit, pozemek budete překopávat jen stěží. Proto je třeba věnovat dostatek úsilí terénním úpravám již při samotné realizaci zahrady, pozdější zásahy do terénu jsou velmi problematické.

Při návrhu zahrady firmou Zahrady Řiháček bude úprava a modelace v 3D návrhu zahrnuta, klient si tak o terénu udělá jasnou představu. Při úpravě se používá nejrůznější stavební technika od malých bagříků po velké těžké stroje, díky tomu je práce efektivní a rychlá.

Terénní úpravy, rychlá pokládka trávníku, výstavba závlahového systému i zahradní stavby


Kobercový trávník

Zasadit trávu a nechat ji vyrůst trvá zpravidla minimálně jeden rok. Stále častěji se přistupuje na pokládku kobercového trávníku, který zajistí výraznou úsporu času a prakticky okamžitý výsledek. Firma Zahrady Řiháček patří mezi odborníky na pokládku kobercového trávníku, postará se o odbornou, profesionální aplikaci trávníku, který bude možné plně zatížit již po třech týdnech. Položením trávníku tohoto typu získáte časový náskok jeden rok.


Závlahový systém

Aby trávník i rostliny správně rostly a skvěle vypadaly, musí mít dostatečný příjem vody. Ne vždy však spadne dostatek srážek a je třeba dodat vodu svépomocí. V současné době se upřednostňuje použití moderního inteligentního závlahového systému, který se postará o rovnoměrné zavlažování. Závlahový systém navíc šetří množství spotřebované vody a tím i náklady na vodu. Využijte profesionálních služeb zmiňované firmy Zahrady Řiháček a nechte si naistalovat zavlažovací systém, který bude na míru vytvořen pro potřeby vaší zahrady.

http://www.zahrady-rihacek.cz/zavlahovy-system/


Drobné stavby

Zahrada, to není jen zeleň a rostliny. Takřka ke každé zahradě patří drobné zahradní stavby, které vytváří její celkovou atmosféru. Ať už jde o přístřešky, zídky, chodníky apod., vždy jsou důležitou součástí komplexu, jelikož zpravidla plní nejen funkci estetickou, ale také užitkovou. Firma Zahrady Řiháček zajistí realizaci zahradních staveb různého druhu z kvalitních materiálů tak, aby jednak dobře sloužily, jednak skvěle vypadaly.


Zeleň do interiérů

V neposlední řadě nabízí zmiňovaná firma také zajištění zeleně do vašich interiérových prostor. Od služby návrhu a realizace zahrad se služba tohoto typu zásadně liší, i zde je však třeba dodržovat různé zásady, ať už v oblasti pěstování a vhodnosti rostlin, tak estetiky a designu. Pokud chcete, aby vaše interiérové prostory získaly nový rozměr a byly pod dohledem odborníků, kteří odvádí precizní práci, na firmu se bezpochyby obraťte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahrady-rihacek.cz

Vydáno 29.03.2016
128 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Návrh, realizace a údržba zahrad i zeleně

Návrh, realizace a údržba zahrad i zeleně
Okrasná zahrada je nedílnou součástí mnoha domů. Právě zahrada je místem odpočinku a harmonie, navíc má za úkol reprezentovat – zpravidla vytváří první dojem. Může být prostorem pro relaxaci, ale také sportovní vyžití či pěstování ovoce a zeleniny. Realizace zahrad je však náročnou záležitostí jak ...

Zahradní jezírka podle vašich snů od odborníků

Zahradní jezírka podle vašich snů od odborníků
Voda přináší do zahrady život, proto jsou tak oblíbená i zahradní jezírka. Obraťte se na nás a my vám s jejich výstavbou pomůžeme od návrhu až po samotnou realizaci. Společnost Zahrady Řiháček se specializuje na tvorbu a údržbu zahrad, firemních areálů i veřejné zeleně. Řemeslo nás baví a na naší ...
PODSTRÁNKY

Návrhy a realizace zahrad

Návrhy a realizace zahrad
Kompletní realizace okrasných zahrad, zahradní jezírka, údržba zeleně

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení
Zahradní osvětlení, sloupková svítidla, LED světla, solární osvětlení

Automatické závlahové systémy

Automatické závlahové systémy
Automatické zavlažovací systémy, zavlažování zahrad, travnatých ploch
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Návrhy zahrad Lubomír Řiháček
WEBOVÁ STRÁNKA
Návrhy zahrad
www.zahrady-rihacek.cz
Adresa

Adresa

Stanislava Slavíka 1448
Moravské Budějovice 676 02

info@zahrady-rihacek.cz
+420 774 650 049


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha