LENAservis s.r.o.



Venkovní rolety a markýzy od firmy LENAservis dobře stíní i vypadají

Hledáte-li pro svůj dům či byt venkovní rolety a žaluzie nebo markýzy, zkuste společnost LENAservis s.r.o.. Najdete u nás také sítě proti hmyzu, vnitřní žaluzie, látkové stínění a další výrobky. Veškerý sortiment nabízíme v mnoha variantách, zajišťujeme také záruční a pozáruční servis. Na českém trhu působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme se stali jednou z nejznámějších firem v oboru stínící techniky v Ústeckém kraji.

venkovní rolety

Venkovní rolety poskytují mnoho výhod

Venkovní rolety jsou jedním z nejstarších, ale zároveň i nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění oken domů i bytů. Tvoří je roletový pancíř, který je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami a navíjí se do schránky. Je možné je ovládat ručně nebo motoricky.


Ušetřete pomocí venkovních rolet

Vašemu interiéru poskytnou venkovní rolety dokonalou ochranu před slunečními paprsky i hlukem. Venkovní rolety v létě zabraňují přehřívání místnosti, v zimě fungují jako tepelná izolace. Pomocí rolet tak ušetříte za klimatizaci i vytápění. Lamely mohou být dovřeny naplno nebo pootevřené tak, aby do pokoje proudilo denní světlo i čerstvý vzduch. Venkovní rolety navíc chrání okna proti nepříznivému počasí a prodlužují tak jejich životnost. Mohou také zabezpečit dům či byt i před zloději, zejména jejich uzamykatelné varianty, které jsou vhodné například na chalupu.

Plastové i hliníkové venkovní rolety


Elegantní a efektivní markýzy

Hledáte prvek, který by dotvořil vzhled vašeho domu nebo zahrady? Zkuste markýzy. Jsou výrazným exteriérovým doplňkem, který nejen dobře vypadá, ale je i funkční. Markýzy jsou vhodné k zastínění větších ploch teras, balkónů, oken či prosklených výloh. Skládají se z kovové konstrukce a kvalitní odolné látky, vybrat si můžete z velkého množství barev látek a markýzu tak přizpůsobit fasádě vašeho domu. Díky markýzám si vytvoříte příjemný stín na terase a zvětšíte si tak obytný prostor svého domu.

Markýzy různých typů




FIREMNÍ ČLÁNKY


Žaluzie a rolety chrání před sluncem i mrazem

Žaluzie a rolety chrání před sluncem i mrazem

V letní sezoně se bez klimatizace v některých objektech neobejdeme. Pokud po klimatizaci netoužíte nebo si ji přejete doplnit o další výhodné prvky, mohou být ideálním pomocníkem žaluzie, které jsou nejpoužívanějším a vůbec nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Nejenže umožňují regulovat světlo, ale účinně také zabraňují právě přehřívání místností, což v létě jistě naplno oceníte. Mimo žaluzie můžete využít také venkovní rolety či pokud rádi sedíte na terase a užíváte si sluneční paprsky, krotit je můžete pomocí markýzy. Všechny tyto produkty značky Climax vám nabízí společnost LENAservis.

Vydáno 16.06.2015



Vydáno 14.03.2016
48 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017