Venkovní rolety a markýzy od firmy LENAservis dobře stíní i vypadají

Hledáte-li pro svůj dům či byt venkovní rolety a žaluzie nebo markýzy, zkuste společnost LENAservis s.r.o.. Najdete u nás také sítě proti hmyzu, vnitřní žaluzie, látkové stínění a další výrobky. Veškerý sortiment nabízíme v mnoha variantách, zajišťujeme také záruční a pozáruční servis. Na českém trhu působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme se stali jednou z nejznámějších firem v oboru stínící techniky v Ústeckém kraji.

venkovní rolety

Venkovní rolety poskytují mnoho výhod

Venkovní rolety jsou jedním z nejstarších, ale zároveň i nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění oken domů i bytů. Tvoří je roletový pancíř, který je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami a navíjí se do schránky. Je možné je ovládat ručně nebo motoricky.


Ušetřete pomocí venkovních rolet

Vašemu interiéru poskytnou venkovní rolety dokonalou ochranu před slunečními paprsky i hlukem. Venkovní rolety v létě zabraňují přehřívání místnosti, v zimě fungují jako tepelná izolace. Pomocí rolet tak ušetříte za klimatizaci i vytápění. Lamely mohou být dovřeny naplno nebo pootevřené tak, aby do pokoje proudilo denní světlo i čerstvý vzduch. Venkovní rolety navíc chrání okna proti nepříznivému počasí a prodlužují tak jejich životnost. Mohou také zabezpečit dům či byt i před zloději, zejména jejich uzamykatelné varianty, které jsou vhodné například na chalupu.

Plastové i hliníkové venkovní rolety


Elegantní a efektivní markýzy

Hledáte prvek, který by dotvořil vzhled vašeho domu nebo zahrady? Zkuste markýzy. Jsou výrazným exteriérovým doplňkem, který nejen dobře vypadá, ale je i funkční. Markýzy jsou vhodné k zastínění větších ploch teras, balkónů, oken či prosklených výloh. Skládají se z kovové konstrukce a kvalitní odolné látky, vybrat si můžete z velkého množství barev látek a markýzu tak přizpůsobit fasádě vašeho domu. Díky markýzám si vytvoříte příjemný stín na terase a zvětšíte si tak obytný prostor svého domu.

Markýzy různých typůVydáno 14.03.2016
51 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Žaluzie a rolety chrání před sluncem i mrazem

Žaluzie a rolety chrání před sluncem i mrazem
V letní sezoně se bez klimatizace v některých objektech neobejdeme. Pokud po klimatizaci netoužíte nebo si ji přejete doplnit o další výhodné prvky, mohou být ideálním pomocníkem žaluzie, které jsou nejpoužívanějším a vůbec nejúčinnějším způsobem venkovního stínění. Nejenže umožňují regulovat ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LENAservis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LENAservis s.r.o.
lenaservis.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Bezručova 362
Jirkov 431 11

lenaservis@email.cz
+420 608 141 769


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha