Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Každý, kdo někdy zažil ztrátu blízkého člověka, dobře ví, jak těžké období pozůstalí prožívají. V takových chvílích je třeba každé pomoci, která usnadní vyřízení formalit a zajistí hladký průběh posledního rozloučení. Pro Prahu, Benešov a okolí tyto komplexní služby poskytuje Pohřební služba HELFI.


Komplexní pohřební služby pro Prahu, Benešov a okolí

  • V krátkém čase zajistíme odvoz z místa úmrtí, a to jak v rámci Prahy a Benešova, tak i z jakéhokoli místa v ČR. Pouze v Praze a Benešově však můžeme díky několika pobočkám garantovat příjezd do 30 minut. Pro tyto případy máme k dispozici non-stop linku 602 210 601, která zároveň slouží pro objednání posledního rozloučení a jiných souvisejících služeb.
  • Domluvit veškeré formality spojené s pohřbem mohou pozůstalí na jedle z poboček Pohřební služby HELFI nebo lze využít i osobní návštěvy pracovníka přímo doma.
  • Smuteční kytice a věnce si můžete vybrat z nabídky nebo je necháme uvázat dle vašeho přání s ohledem na momentální nabídku květin závislou také na ročním období. Také se postaráme o tisk parte.
  • Pestrý výběr skladeb vhodných na poslední rozloučení zahrnuje jak reprodukovanou hudbu, tak umělecké soubory či sólisty. Samozřejmostí je také profesionální řečník, který vždy respektuje přání pozůstalých ohledně formy projevu.
  • Rakve a urny máme k dispozici v různých cenových kategoriích dle přání a finančních možností pozůstalých.
  • Výběr z jakéhokoli typu pohřbu je jen na pozůstalých, se všemi variantami jsou podrobně předem seznámeni.

Předplacením pohřbu si vše zařídíte přesně podle vašeho přání

Nejste si jistí, zda bude váš vlastní pohřeb probíhat podle toho, jak chcete vy sami, nebo nechcete finančně zatěžovat své blízké? Veškerým nesrovnalostem předejdete tím, že si pohřeb objednáte předem a nikdo jiný nebude moci jeho průběh ovlivnit. Předplacení pohřbu je v současné době zcela běžnou záležitostí a lze jej realizovat i formou splátek.

Respektujeme finanční možnosti pozůstalých

Jelikož Pohřební služba HELFI zajišťuje veškeré kroky vlastními silami a prostředky, může nabídnout kromě profesionality a etiky zaměstnanců také příznivé ceny. Je-li ale finanční situace skutečně velmi složitá, mohou si pozůstalí kromě klasického pohřbu vybrat i ekonomickou variantu nebo pohřeb bez obřadu.

Ať už vás zasáhla smutná rodinná událost nebo si chcete zajistit vše předem dle vašich představ, kontaktujte pracovníky Pohřební služby Praha, Benešov a okolí na non-stop lince 602 210 601. Dostane se vám komplexní péče a maximálního pochopení. Více informací naleznete na webových stránkách www.pohrebnisluzba-helfi.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebnisluzba-helfi.cz

Vydáno 19.06.2014
145 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad
Pohřební služba není společnost, na kterou byste se obraceli s radostí. Je totiž přímo spjata s událostmi, které nikdo z nás nezažívá rád. I tak těžké situace, jako je smrt někoho blízkého, však dříve či později potkají každého. A proto je obzvlášť důležité, aby byl přístup pohřební služby citlivý ...

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života
Ztráta blízkého člověka patří mezi nejtěžší chvíle našeho života. V tomto období je každé ulehčení od starostí důležité a může alespoň částečně zmírnit stres, který nás provází. Pohřební služba Praha je tu pro všechny, které tato smutná událost zasáhla, aby jim podala pomocnou ruku při vyřizování ...

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení
Všechno má svůj začátek i konec. A smrt je sice velmi smutnou, ale neodmyslitelnou součástí života. Pokud tato neradostná událost potká vaše blízké, budete jim nejspíš chtít zařídit co nejdůstojnější a nejpěknější rozloučení. Pohřby mohou být samozřejmě i velmi krásné a pro pozůstalé co nejméně ...

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí
Postihne-li nás ztráta blízkého člověka, jsme vždy vystaveni obrovskému psychickému vypětí. Jsou to chvíle, kdy potřebujeme každou pomocnou ruku, která by nám ulehčila od problémů spojených se zařizováním formalit a organizováním obřadu. Pohřební služba HELFI ví, jak pozůstalým pomoci, aby se mohli ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
HELFI s.r.o.
www.pohrebnisluzba-helfi.cz
Adresa

Adresa

U Vršovického hřbitova 7
Praha 10 101 00

helfi@helfi.cz
+420 602 210 601


Najdete nás také zde:

ARES
captcha