Mobilní toalety firmy WC Servis pro lepší hygienické podmínky

Zajistit plnohodnotnou hygienu při jakékoliv akci není lehký úkol. Pomoci vám s tím mohou mobilní toalety. Firma WC Servis nabízí pronájem mobilních WC kabin v italské kvalitě. Součástí pronájmu je i kompletní servis, tedy doprava, instalace i pravidelné doplnění chemické náplně, dezinfekce a vývoz podle potřeb zákazníka. Mobilní WC dostanete vždy čisté a připravené k okamžitému použití.

mobilní WC

Pronájem mobilních WC pro různé příležitosti

Mobilní WC kabiny využijete na nejrůznějších akcích všech velikostí. Ať už pořádáte malou zahradní oslavu nebo festival pod širým nebem pro několik tisíc lidí, mobilní WC se vám bude hodit. Sportovní a kulturní akce, hudební koncerty a festivaly, svatby a oslavy. To je jen krátký výčet akcí, na kterých pronájem WC využijete. Mobilní toalety jsou vhodné také na parkoviště, staveniště, do parků nebo na chalupy. Hodit se mohou i v krizových situacích, jako jsou povodně či požáry.

Mobilní WC


Proč používat mobilní WC?

Mobilní toalety poskytují mnohé výhody. V první řadě zlepší hygienické podmínky na místech, kde není dostupné klasické WC. Navíc jsou energeticky nenáročné. Nepotřebujete přípojku vody, elektrického proudu ani vývod do kanalizace. Šetří tak vaše peníze. Nemusíte se bát ani nepříjemného zápachu. Vzduchový komín napojený na odpadní nádobu odvádí zápach mimo mobilní WC kabinu.

Naše mobilní WC kabiny dále mají provzdušňovací průduchy, které brání proniknutí otravnému hmyzu i dešti. Střecha toalet je ze speciálního světlo propustného materiálu, který zajišťuje dostatečné prosvětlení kabinky bez nutnosti zapojení elektrického světla. Mobilní WC lze také uzamknout visacím zámkem.



Vydáno 16.03.2016
423 Zhlédnutí
Topováno 04.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pronájem mobilních toalet, wc - pobočky Lovosice, Přerov, Příbram

Pronájem mobilních toalet, wc - pobočky Lovosice, Přerov, Příbram
Potřebujete zajistit sportovní nebo kulturní akci? Staráte se o spokojenost města nebo naopak pracujete na stavbách? Všechny tyto oblasti mají něco společného. Ano, jsou to samozřejmě toalety. Kam v takovém případě jít? Zajištění každé kulturní akce vyžaduje zejména zabezpečení formou záchodu. ...

Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis

Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis
Pořádáte nějakou akci a chcete zajistit dostatečnou hygienu? Využijte možnosti pronájmu mobilních WC od firmy WC Servis s.r.o.. Jsme ryze česká firma se sídlem v Mladé Boleslavi a zajistíme nejen mobilní WC, ale také mobilní oplocení či kontejnery. Postaráme se také o dopravu a kompletní servis ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WC Servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WC Servis s.r.o.
wcservis.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 982/16
Nymburk 288 02

wcservis@wcservis.cz
+420 773 237 237


Najdete nás také zde:

ARES
captcha