Výkup autovraků i ekologická likvidace autovraků ve městech Žamberk a Letohrad

Staré autovraky obsahují řadu látek, které mohou být pro životní prostředí nebezpečné. Likvidace autovraků proto podléhá přísným pravidlům. Máte doma i vy staré auto, kterého se chcete zbavit? Neponechte nic náhodě a obraťte se na Suroviny Jaromír Plundra. Mezi naše služby patří výkup autovraků i ekologická likvidace aut. S námi si vyděláte a zároveň budete mít jistotu, že se o vaše staré auto postaráme dle všech platných norem a předpisů.

výkup autovraků

Výkup autovraků všeho druhu

Výkup autovraků a ekologická likvidace autovraků u nás nejsou téměř ničím omezeny. Vykupujeme totiž osobní i nákladní auta všech značek a typů. Ať už máte doma starého trabanta nebo se chcete zbavit velkého vraku, u nás pořídíte. Za auto do 3, 5 tun vám navíc zaplatíme velmi slušnou částku, auta nad 3, 5 tuny pak oceníme dle jejich materiálové vytíženosti.


Ekologická likvidace autovraků snadno a rychle

Chcete i vy využít výkup autovraků? Stačí vám k tomu opravdu málo. Dopravte svoje staré auto do jedné z našich provozoven ve městě Žamberk nebo Letohrad a přineste si sebou velký technický průkaz vozidla. My vám obratem vyplatíme peníze a také vystavíme potvrzení o převzetí autovraku. Vy můžete jednoduše vozidlo odhlásit z provozu a vše ostatní nechat na nás. V případě, že nemáte možnost k nám autovrak dopravit, pak můžete využít odtažení vozidla.

Ekologická likvidace autovraků - Žamberk a LetohradVydáno 16.03.2016
242 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup plastů, papíru i železa za výhodných podmínek

Výkup plastů, papíru i železa za výhodných podmínek
Pokud třídíte odpad, každý den pomáháte přírodě a životnímu prostředí. Nemusíte však papír, plasty či kovy pouze vyhodit do speciálních kontejnerů. Za svou snahu a péči můžete dostat zaplaceno. Jak? Dovezte nepotřebné materiály do firmy Suroviny Jaromír Plundra, která se zaměřuje na výkup železa, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Suroviny Plundra s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Suroviny Plundra s.r.o.
www.surovinyplundra.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1560
Žamberk 564 01

plundraj@seznam.cz
+420 465 611 488


Najdete nás také zde:

ARES
captcha