Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Zamysleli jste se někdy, kolik času během dne prosedíte? Naprostá většina populace stráví sezením na židli během dne spoustu hodin. A rozhodně nejde jen o školáky, studenty či kancelářské pracovníky. O to více se pak musíme zaměřit na výběr kvalitní židle, která zajistí správné, pohodlné a zdravé sezení. Dlouhodobé špatné sezení má totiž za následek nejen bolesti zad, ale i nejrůznější pohybové potíže, špatné dýchání a tím i zhoršenou funkci trávicího traktu, nedostatečné okysličování krve, což způsobuje sníženou koncentraci, a v neposlední řadě i problémy s oběhovým systémem způsobujícím např. křečové žíly apod. Šetřit na židli se proto rozhodně nevyplatí.

SITNESS 15 kancelářská zdravotní židle

Židle, které zajistí zdravé sezení

Židle se na kvalitě sezení podílí významným způsobem. Musí být pohodlná, ergonomická a nastavitelná. Uživatel si nastaví přesně takovou polohu, která bude plně odpovídat zásadám zdravého a kvalitního sezení. Židle vysoké kvality pak umožňují velmi přesné a detailní nastavení, ať už jde o výšku či hloubku sedáku, hlavové nebo bederní opěrky či dalších částí. Moderní ergonomické zdravotní židle se přímo podílí na posílení krevního a mízního oběhu, uleví tak nejen bolavým zádům, ale i zlepší celkový zdravotní stav.


Balanční židle Sitness

Kvalitní zdravé sezení zajistí moderní balanční židle, které nás ochrání před bolestmi zad a dalšími zdravotními problémy. Zdravotní balanční židle Sitness umožňují aktivní dynamické sezení, díky kterému zapojujeme řadu svalů, o kterých ani nevíme. Tento typ zdravotních židlí obsahuje balanční sedák, který podporuje správné držení těla, pomáhá totiž procvičovat břišní a zádové svaly, odstranit nerovnováhu a držet tělo vzpřímené.

Německé balanční židle Sitness se vyrábí v mnoha různých modelech podle preferencí klienta. Dodavatel židlí tohoto typu firma Marouk nabízí balanční židle Sitness v různých provedeních, od kancelářských židlí až po fitness balony na nožkách pro pohodlné sezení do kanceláří, ale také obývacích pokojů. Všechny modely židlí Sitness mají balanční sedák a jsou nastavitelné. Sezení na židli Sitness spojuje výhody pohodlné kancelářské židle a sezení na balonu, které má pozitivní vliv na zdraví.

Balanční židle Sitness umožňují zdravé aktivní dynamické sezení


Therapia

Dalším unikátním typem židlí pro zdravé sezení jsou patentované židle Therapia od českého výrobce, které také naleznete v nabídce společnosti Marouk. Jsou přímo určeny pro dlouhodobé sezení a díky specifické konstrukci zajistí mentální i fyzickou pohodu. Oproti jiným druhům zdravotních židlí vynikají svými 4-mi patentovanými biozónami, které jsou zabudovány v sedáku a opěradle.

Tyto zóny podepřou problémové části těla, aby bylo zpevněné a nebolelo. V nabídce naleznete jak univerzální typy, tak typy přímo určené pro ženy či muže s konkrétními váhovými a výškovými parametry. Díky tomu tak přesně odpovídají stavbě těla a zabrání bolesti zad a dalších častí těla i při delším sezení přesahujícím 12 hodin.

Zdravotní židle Therapia – nejmodernější řešení pro zdravé sezení bez bolesti zad


Zdravotní židle Sitness i Therapia

Zdravotní židle Sitness i Therapia patří mezi nejkvalitnější a nejmodernější židle, se kterými se o své zdraví nebudete muset bát. Ať už vás bolesti zad, kloubů či svalů trápí již nyní nebo jim chcete preventivně předcházet, vhodná židle je prvním a současně nejdůležitějším krokem. S výběrem vám pomohou ve specializovaném obchodě Marouk odborně vyškolení pracovníci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.marouk.cz

Vydáno 01.04.2016
147 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku
Neberete-li výběr židlí a kancelářského nábytku na lehkou váhu, nakupujte tam, kde se o vás postarají a nabídnou své mnohaleté zkušenosti v oboru. Firma MAROUK, sídlící v Brně na ulici Cejl, nabízí širokou paletu kvalitních výrobků převážně českých značek. V nabídce tak naleznete židle TON, PROWORK ...

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti
Trápení s bolestí zad, za krkem nebo bolestí hlavy, špatný krevní a mízní oběh, křečové žíly i svalové pnutí. To jsou jen některé z mnoha důsledků dlouhého špatného sezení. Zdravotní židle Therapia jsou navrženy s ohledem na zdraví. Unikátní jsou svou konstrukcí a patentovaným systémem biozón, díky ...

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním
Výběr vhodné židle určené na každodenní sezení není radno podceňovat. Nesprávná volba vám může přivodit nepříjemné zdravotní problémy, které by se se zdravotní židlí vůbec nevyskytly. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem společnosti Marouk, která se zabývá prodejem kvalitních židlí a odborným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marouk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Marouk, s.r.o.
www.marouk.cz
Adresa

Adresa

Cejl 62b
Brno 602 00

obchod@marouk.cz
+420 545 218 485


Najdete nás také zde:

ARES
captcha