Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Trápení s bolestí zad, za krkem nebo bolestí hlavy, špatný krevní a mízní oběh, křečové žíly i svalové pnutí. To jsou jen některé z mnoha důsledků dlouhého špatného sezení. Zdravotní židle Therapia jsou navrženy s ohledem na zdraví. Unikátní jsou svou konstrukcí a patentovaným systémem biozón, díky čemuž si našly oblibu v mnoha zemích. Jsou vhodné jak pro prevenci před poruchami způsobenými špatným sezením, tak pro usnadnění sezení nemocným pacientům, pro které je dlouhodobé sezení bolestivé.

THERAPIA SUPERBODY XL

Unikátní konstrukce s ohledem na zdraví

Zdravotní židle Therapia jsou výsledkem více než 10 letého vývoje ve spolupráci s týmem fyzioterapeutů, jehož cílem bylo zhotovit individuální zdravotní židli na míru, která pomůže sedět zdravěji lidem všech postav a která zajistí pohodlné a bezpečné sezení i po více než 12 hodinách. Zdravotní židle Therapia vyniká svou jedinečnou konstrukcí, dostupnou v různých provedeních ve velikostech S, M, L, XL a XXL podle typu postav. Každá židle je nastavitelná, díky čemuž lze vytvořit ideální individuální posed pro kohokoliv.

Zmiňovaná židle vyniká především svou jedinečností – v nabídce společnosti Marouk naleznete zdravotní židle Therapia pro muže i ženy různých proporcí, ale i zdravotní židle pro děti, dále speciální židle do 24 hodinového provozu, židle pro extrémně vysoké a robustní postavy či univerzální lékařské židle pro zdravotníky i jejich pacienty.

Moderní patentovaný systém pro zdravé sezení


Biozóny působí na krevní a lymfatický oběh

Všechny modely zdravotních židlí Therapia jsou vybaveny 4-mi speciálními biozónami. Ty jsou zabudovány v sedáku i opěradle (bederní a svislá zádová biozóna). V sedáku jsou umístěny speciální pružiny, které velmi citlivě reagují na výkyvy páteře do stran. Odlehčená přední hrana sedáku eliminuje tlak ve spodní části stehen, a tím podporuje krevní a mízní oběh.

Všechny části zdravotní židle jsou navrženy tak, aby záda zůstala vždy ve správné poloze, dýchání bylo hluboké a napomáhalo ke kvalitnímu okysličování krve a udržení pozornosti po delší dobu. Díky tomu, že se tvar sedáku a opěradla tvaruje podle konkrétní postavy a přizpůsobí se mu, brání preventivně vzniku špatných návyků při sezení jako např. křížení nohou, hrbení se apod.

Unikátní systém biozón ochrání před špatnými návyky sezení a zajistí správné držení těla


Profesionální židle pro manažery i lékaře

Nabídka zdravotních židlí Therapia zahrnuje velmi pohodlná a ergonomická manažerská křesla. Hojně se využívají rovněž ve zdravotnictví, neboť pro své vlastnosti jsou oblíbené i mezi lékaři a terapeuty. Podle dlouhodobých klinických testů jsou židle Therapia vhodné také pro osoby trpící vadami držení těla nebo silnými bolestmi při delším sezení.

Zdravotní židle Therapia jsou tak dnes mnohými lékaři uznávanou a v mnoha zemích používanou pomůckou, která zajistí zdraví zad i celého těla, pomůže z hlediska prevence i úlevy sezení při vzniklých onemocněních. Důkazem kvality těchto židlí je, že řada praktických lékařů, fyzioterapeutů, ortopedů, neurologů, pediatrů a dalších specializovaných lékařů jejich použití nejen doporučuje, ale také sama praktikuje.

O vlastní zkušenosti s židlemi Therapia se s vámi podělí fyzioterapeutka Mgr. Edita Lachmanová, kterou můžete kontaktovat na tel. 777 224 880 nebo e-mailu editala@seznam.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.marouk.cz

Vydáno 08.04.2016
232 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku
Neberete-li výběr židlí a kancelářského nábytku na lehkou váhu, nakupujte tam, kde se o vás postarají a nabídnou své mnohaleté zkušenosti v oboru. Firma MAROUK, sídlící v Brně na ulici Cejl, nabízí širokou paletu kvalitních výrobků převážně českých značek. V nabídce tak naleznete židle TON, PROWORK ...

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení
Zamysleli jste se někdy, kolik času během dne prosedíte? Naprostá většina populace stráví sezením na židli během dne spoustu hodin. A rozhodně nejde jen o školáky, studenty či kancelářské pracovníky. O to více se pak musíme zaměřit na výběr kvalitní židle, která zajistí správné, pohodlné a zdravé ...

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním
Výběr vhodné židle určené na každodenní sezení není radno podceňovat. Nesprávná volba vám může přivodit nepříjemné zdravotní problémy, které by se se zdravotní židlí vůbec nevyskytly. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem společnosti Marouk, která se zabývá prodejem kvalitních židlí a odborným ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marouk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Marouk, s.r.o.
www.marouk.cz
Adresa

Adresa

Cejl 62b
Brno 602 00

obchod@marouk.cz
+420 545 218 485


Najdete nás také zde:

ARES
captcha