Fehrer Bohemia - pěnové díly sedadel aut, loketní opěrky i vše ostatní pro interiér vozu

Kvalitní interiér auta je stejně důležitý jako například dobře fungující motor nebo odolná karoserie. Právě pěnové díly sedadel aut totiž umožňují řidiči i spolujezdcům pohodlnou a bezpečnou jízdu za každých okolností. Kde ale pěnové díly sedadel aut sehnat? Obraťte se na společnost Fehrer Bohemia. Jsme dodavatelem interiérových dílů pro automobilový průmysl, najdete u nás pěnové díly pro sedadla, loketní opěrky i další kvalitní komponenty.

pěnové díly sedadel

Kvalita na první místě

Pěnové díly sedadel aut, ale i například loketní opěrky musí splňovat přísné normy a požadavky. Toho jsme si v naší společnost vědomi. Vše vyrábíme dle nejnovějších výrobních postupů a za dodržení veškerých předpisů tak, abychom výrobcům aut mohli nabídnout vždy to nejlepší. O kvalitě našich výrobků navíc svědčí i to, že jsme držiteli certifikátu ISO/TS 16949.


Loketní opěrka i stranový díl pro sedadlo

Každý typ auta je něčím zvláštní a specifický. Pěnové díly sedadel aut ale nesmí chybět v žádném. Naše výrobky proto odebírají tak proslulé firmy, jako jsou Daimler, Škoda, Volkswagen nebo Audi. S námi totiž mají jistotu, že i ta nejmenší loketní opěrka byla vyrobena poctivě a s péčí. Nezáleží na tom, zda sháníte pěnové díly pro sedadla, stranové díly nebo loketní opěrky. U nás seženete veškeré pěnové díly sedadel aut v jakémkoli množství.Vydáno 18.03.2016
339 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Fehrer Bohemia s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Fehrer Bohemia s.r.o.
www.fehrer.com
Adresa

Adresa

Litoměřická 86
Česká Lípa 470 01

info.lbc@fehrer.com
+420 487 828 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha