Kovošrot JARÝ Pardubice - výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce

Výkup kovového odpadu, zpracování kovového odpadu i řadu dalších služeb vám nabízí společnost JARÝ Pardubice. Vykupujeme kovový odpad, barevné kovy, elektroodpad i autovraky a postaráme se o jejich správné zpracování. Pokud se chcete zbavit nepotřebného odpadu, udělat něco užitečného pro životní prostředí a ještě si vydělat, je pro vás kovošrot JARÝ správnou volbou.

kovový odpad a šrot

Výkup kovového odpadu všeho druhu

Výkup kovového odpadu u nás není téměř ničím omezen. Vykupujeme totiž železný šrot i barevné kovy v jakémkoli množství. Obrátit se na nás mohou jednotlivci i velké firmy. Vše poté pečlivě třídíme a postaráme se o vhodné zpracování kovového odpadu tak, abychom maximálně podpořili jeho recyklaci. Odkupujeme ale nejen klasický kovový odpad - zajistíme také výkup a likvidaci autobaterií nebo autovraků. Ať už se tedy chcete zbavit ocelového odpadu, barevných kovů nebo torza auta, pomůžeme vám. Za kovový odpad vám navíc zaplatíme vždy maximální možnou výkupní cenu.

Výkup kovového odpadu za výhodné ceny


Kovový odpad naložíme i odvezeme

A protože vám chceme vždy vyjít vstříc, nabízíme vám i další služby. Rádi pro vás například zajistíme svoz kovového odpadu odkudkoli z ČR nebo přistavení kontejnerů. Vlastníme moderní techniku včetně hydraulické nakládací ruky, bez problému naložíme břemena až do 1, 5t. Pokud nevíte, co s kovovým odpadem, navštivte kovošrot Jarý. Výkup kovového odpadu a zpracování kovového odpadu vám nabízíme ve městě Pardubice, poblíž průmyslového areálu Semtín.

Výkup kovového odpadu včetně dopravyVydáno 21.03.2016
2217 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup a sběr barevných kovů

Výkup a sběr barevných kovů
Nevíte, kam jít s kovovým odpadem? Jak se ho zbavit, nebo kam jej umístit? Právě výkup a sběr barevných kovů a veškerého kovového a železného šrotu zajišťuje společnost JARÝ s.r.o., která se stará o veškerý tento materiál. Sídlí v Pardubicích, kde se nachází sběrný dvůr.

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků
Potřebujete se zbavit starého automobilu, ale nevíte si s tím rady? Obraťte se na firmu Jarý s.r.o., která se specializuje na výkup autovraků a jejich ekologickou likvidaci. Nemusíte se starat o to, co udělat se starým, nepoužívaným a nepotřebným vozem. Společnost Jarý problém vyřeší ochotně a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JARÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JARÝ s.r.o.
www.jary.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová oblast Semtín čp. 105
Pardubice VII - Doubravice 533 53

info@jary.cz
+420 466 400 135


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha