Magnetické fólie - praktický materiál nejen pro reklamní využití

Magnetické fólie nabízejí řadu možností využití. Hodí se jak pro reklamní účely, tak v případech, kdy je třeba vyvěsit informace, které se často mění. Magnetická fólie je praktická, a navíc ji lze snadno odstranit, aniž by zanechala stopy.

magnetismus

Magnetické fólie

Magnetická fólie je vhodná také na umístění reklamy na auta. Lícová strana magnetické fólie může nést potisk nebo řezanou grafiku. Na rubu je magnetická vrstva, díky které ji lze volně aplikovat i sundávat bez jakýchkoliv stop na karoserii, což se o běžných samolepicích fóliích říct nedá. V naší nabídce najdete magnetické fólie různých rozměrů i tloušťky, a to i ve verzi se samolepicí fólií.


Magnetizmus - široká nabídka magnetů

Magnetické fólie pro reklamní či soukromé využití zdaleka nejsou jedinými magnetickými výrobky, které nabízejí celou řadu možností využití.

Magnetická pryž nejrůznějších tlouštěk, magnetické štítky, jmenovkové klipsy nebo různé magnetické reklamní předměty, magnetický papír a magnetická barva nebo třeba magnetické kapsy a lišty. To je jen část nabídky, kterou seženete na e-shopu Elidis, který se specializuje přímo na magnetizmus.


Magnety různých druhů

Ať už sháníte jakékoliv magnety nebo magnetické výrobky, v naší široké nabídce jistě najdete to, co potřebujete. A kdybyste si náhodou v celém sortimentu nevybrali, kontaktujte nás a my se pokusíme vymyslet jiné řešení. Náš tým je plný zkušených profesionálů s důrazem na individuální přístup.Vydáno 24.03.2016
127 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí

ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí
Specialistou na magnetismus, magnetické pole a materiály nebo měření magnetického pole je firma ELIDIS. Dále se zaměřujeme na měřicí emisní systémy. V oblasti vyhodnocování emisí patříme ke špičce na českém trhu.

Magnetické separátory

Magnetické separátory
Také Vás fascinuje magnetismus? Fyzikální veličina, kdy jedno těleso přitahuje druhé? Jak je to vůbec možné? Fyzika je neobyčejná věda, která ukrývá mnoho zajímavých vlastností. Magnety, ale i jiné magnetické výrobky najdete také pod společností ELIDIS s.r.o., která se již dlouhou dobu zabývá ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELIDIS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELIDIS s.r.o.
www.elidis.cz
Adresa

Adresa

Úžická 399
Odolena Voda 250 70

info@elidis.cz
+420 602 327 687


Najdete nás také zde:

ARES
captcha