Robert Sál - SPV
Bourací a demoliční práce PrahaVyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízení bytů nebo domů může být skutečně náročné, a to nejen fyzicky, ale v případě pozůstalosti mnohdy také psychicky. Odvoz a likvidace odpadu či likvidace elektroodpadu také není žádná hračka, obzvlášť pokud s tím nemáte zkušenosti a chybí vám potřebné vybavení.

vyklízecí práce

Vyklízení bytů, domů a průmyslových objektů - Praha a okolí

Ať už se jedná o vyklízení bytů, domů či komerčních objektů, odvoz a likvidaci běžného odpadu nebo elektroodpadu, skartaci dokumentů či úklid stavební suti, starého oblečení a komunálního odpadu, nechejte to na nás. V oblasti vyklízení nejrůznějších objektů a likvidace odpadu máme bohaté zkušenosti. Veškeré vyklízecí práce zajistíme včetně úklidu, vy si tak nemusíte dělat s ničím starosti.

Vyklízení bytů, domů i průmyslových objektů - Praha


Proč svěřit vyklízecí práce profesionálům?

Naše firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu již od roku 1993. Nabízíme kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu, vyklízíme nejrůznější prostory od bytů až po černé skládky. Vyklízecí práce jsou tedy oblast, ve které máme léta zkušeností.

- zařídíme vše od samotného vyklizení objektu přes odvoz až po likvidaci odpadu
- samozřejmostí je bezplatná kalkulace
- pracujeme rychle a efektivně
- dbáme na životní prostředí - veškerý odpad likvidujeme ekologickou cestou
- naše vyklízecí práce jsou pojištěny

Vyklízecí práce
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

K provádění výkopových prací a demolicí je zapotřebí speciální techniky. Tato technika však vyžaduje vyškolenou obsluhu, která dokáže provést terénní úpravy velmi přesně a co nejrychleji, což platí i o demoličních pracích. O všechny tyto a mnohé další činnosti, například v podobě vyklízení objektu před rekonstrukcí či bouráním se stará firma Robert Sál – SPV s více jak dvacetiletou zkušeností.

Vydáno 13.07.2017
Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.

Vydáno 17.04.2018
Demoliční a bourací práce Praha

Demoliční a bourací práce Praha

Výstavbě nového objektu velmi často předchází demolice a bourací práce u objektu předešlého. Ve většině případů je totiž ekonomicky výhodnější zbourat starou zanedbanou stavbu a začít od samotných základů. Firma Robert SÁL – SPV se sídlem v Praze 9 bouracími a demoličními pracemi zabývá již od roku 1993. Má bohaté zkušenosti s demolicí různého typu a nabízí komplexní služby v dané oblasti – od vyklízení a odvoz až po samotné bourací práce.

Vydáno 05.12.2015Vydáno 21.03.2016
118 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017