Elektroinstalační materiál levně, rychle a pohodlně

Využijte i vy našich 22 let zkušeností v oboru elektroinstalačního materiálu a svítidel. Jak v prodejnách CEHA KDC elektro, tak na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem najdete skutečně vše. V oboru elektroinstalačního materiálu zkrátka umíme chodit a vy se o tom můžete přesvědčit.


Jaký elektroinstalační materiál CEHA KDC elektro nabízí?

Odpověď je jednoduchá. Pokud sháníte jakýkoli elektroinstalační materiál, v CEHA KDC elektro jej jistojistě najdete. Kabely, spínače, zásuvky, jistící prvky, svítidla, světelné zdroje, zdroje elektrického proudu a napětí, rozváděče, domovní spotřebiče, nářadí, domácí spotřebiče a elektronika, ale také například materiál pro výrobu hromosvodů. To je parketa CEHA KDC elektro. Protože společnost myslí nejen na blaho svých zákazníků, ale i na životní prostředí, zajišťuje také zpětný odběr baterií, svítidel a zářivek.

E-shop s elektroinstalačním materiálem: nakupte z pohodlí vašeho domova

Elektroinstalační materiál od CEHA KDC elektro najdete na 7 regionálních prodejních místech, a to na Praze 3 a Praze 10, v Liberci, Milevsku, Neratovicích, Kolíně a Králově Dvoře. Vedle toho však elektroinstalační materiál můžete pohodlně vybírat z tepla svého domova v  e-shopu s elektroinstalačním materiálem na našem webu.

Velkoobchod i maloobchod s elektroinstalačním materiálem v jakýchkoli objemech

Pokud se rozhodnete nakupovat elektroinstalační materiál osobně, také na každém z prodejních míst pro vás bude samozřejmě vždy připraven široký sortiment výrobků. Zásoby v jednotlivých skladech pravidelně doplňujeme a i v případě poptání neočekávaného množství daného druhu elektroinstalačního materiálu jsme schopni v bleskové době do vámi určeného prodejního místa dodat jakékoli množství z celkového počtu více než 26 000 výrobků. Díky sehranému týmu je firma CEHA KDC elektro připravena kdykoli vyřídit objednávku prakticky jakéhokoli objemu i charakteru.

Obrovský výběr elektroinstalačního materiálu a skvělé nabídky pro stálé zákazníky

Abychom v CEHA KDC elektro mohli svým zákazníkům poskytnout skutečně ty nejlepší služby, spolupracujeme se všemi významnými výrobci a dodavateli elektroinstalačního materiálu. Díky tomu jsme nejvýhodnějším dodavatelem elektroinstalačního materiálu na českém trhu. Pro naše stálé zákazníky navíc nabízíme zajímavé akce a výhodné platební podmínky, které se rozhodně vyplatí.

Pro detailnější informace o nabídce elektroinstalačního materiálu jak prostřednictvím velkoobchodu, maloobchodu, tak také na našem e-shopu neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti CEHA KDC elektro, na kterých se dozvíte více.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ceha-kdc.cz

Vydáno 20.06.2014
140 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CEHA KDC elektro k.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
CEHA KDC elektro k.s.
www.ceha-kdc.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Sortiment
Adresa

Adresa

U Továren 770/1b
Praha 10 - Hostivař 102 00

kadlec@ceha-kdc.cz
+420 733 710 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha