Vydejte se poznávat Evropu se Štefl-tour a užijte si bezpečné cestování

Hledáte spolehlivého autodopravce? Už nehledejte a vyberte si zájezdovou dopravu Štefl-tour, která vás dopraví do blízkých i vzdálených míst. Na trhu působíme od roku 1990 a sídlíme v jihočeských Dačicích. Poskytujeme bezpečnou dopravu, která vás na dovolenou doveze pohodlně a včas. Nabízíme také pobytové zájezdy do vyhlášených turistických destinací a poznávací zájezdy po Česku i v zahraničí.

pobytové zájezdy

Spolehněte se na naši autobusovou dopravu

Autobusová doprava na dovolenou je stále oblíbená. Snažíme se, aby vaše cesta byla co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Náš vozový park tak přizpůsobíme vašim potřebám a představám. Poskytujeme přepravu autobusy pro 8 až 49 osob. Spolupracujeme s cestovními agenturami i kancelářemi, firmami, školami a dalšími zájmovými organizacemi.

V letní sezóně zajišťujeme pravidelnou dálkovou dopravu do Chorvatska, Itálie a dalších evropských letovisek a zájezdových destinací. Nabízíme také přepravu kol vlastním cyklovlekem. Přes zimu se specializujeme na dopravu na lyžařské zájezdy do hor v Rakousku, Francii, Itálii nebo Švýcarsku. Dopravíme vás také do vyhlášených lázeňských resortů na Slovensku, v Německu i Maďarsku.

Objednejte si dopravu


Vyberte si pobytový nebo poznávací zájezd podle svých představ

Organizujeme také poznávací zájezdy a výlety za kulturou. Vydejte se s námi poznávat krásy Vídně, Bratislavy nebo třeba Salzburku. Zavezeme vás také na muzikálová a jiná představení i koncerty. Vyberete si u nás, i pokud chcete jet na delší dovolenou do Itálie, Chorvatska nebo třeba do Kanady. Nabízíme nejrůznější pobytové zájezdy do nádherných míst v Evropě i za oceánem.

Nezapomínáme ale ani na krásy České republiky a poskytujeme také tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu. Pojeďte s námi do ZOO v Praze, Hradci Králové nebo Plzni, na zámek do Ratibořic nebo třeba na výlet k známé propasti Macocha i jinam. U nás si vybere každý.

Velká nabídka zájezdůVydáno 23.03.2016
358 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autobusová doprava, která nezná hranic

Autobusová doprava, která nezná hranic
Hledáte spolehlivého přepravce, se kterým se na silnicích nebudete bát? Zájezdová doprava je nejlepší v režii společnosti Štefl-TOUR! Sídlíme v Dačicích, ale rozvezeme vás po celé Evropě. Naše motto zní: Hlavně bezpečně. Naši řidiči jsou naprostí profesionálové, kteří vědí, jak se zachovat v každé ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CA Jaroslava Šteflová a Štefl-tour autobusová doprava
WEBOVÁ STRÁNKA
CA Jaroslava Šteflová a Štefl-tour autobusová doprava
www.stefl-tour.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka
Adresa

Adresa

Havlíčkovo náměstí 102/I
Dačice 380 01

cestovka@stefl-tour.cz
+420 384 420 361


Najdete nás také zde:

ARES
captcha