Chirurgie - Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček Česká Lípa

Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček

Chirurgie - Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček Česká Lípa

Zbavte svého mazlíčka bolesti zubů - Veterinární ordinace Slovanka zajistí odstranění zubního kamene u zvířat

Péče o chrup je důležitá nejen u lidí. Také zvířata totiž může trápit zubní kámen, paradontóza a další nemoci chrupu. Jak ale tyto problémy řešit? Ideální je samozřejmě prevence, pokud se ale váš pes či kočka se zubním kamenem již potýká, návštěvě veterináře se nevyhnete.

odstranění zubního kamene u zvířat

Veterinární ordinace Slovanka Česká Lípa

Bydlíte-li v České Lípě nebo okolí, navštivte Veterinární ordinaci Slovanka. Oborem stomatologie se u nás již řadu let zabýváme, dáme vám proto užitečné rady a postaráme se i o odstranění zubního kamene u zvířat.


Zubní kámen není radno podceňovat

Odstranění zubního kamene u zvířat je v některých případech nevyhnutelné. Zubní kámen totiž může vašemu domácímu mazlíčkovi způsobit řadu nepříjemností. Nejen že způsobuje nelibý zápach z úst zvířete, hromadící se bakterie v dutině ústní mohou vést k paradontóze, vypadnutí zubů i poškození dásní, dlouhodobá infekce v tlamě zvířete je pak navíc nebezpečná i pro vnitřní orgány.


Odstranění zubního kamene šetrně a bez bolesti

Jak odstranění zubního kamene v naší ordinaci probíhá? Myslíme vždy na blaho pacienta, k odstranění zubního kamene u zvířat proto používáme tu nejmodernější techniku. Při velkém poškození zubů proto zvíře uspíme tak, aby ho nestresoval zvuk přístrojů a my mohli odstranit skutečně všechen zubní kámen. Šetrným ultrazvukovým přístrojem pak pečlivě vyčistíme celý chrup zvířete a důkladně ho vypláchneme. Po zákroku vám pak doporučíme další vhodnou péči. Pouze pravidelné čištění chrupu totiž zamezí opětovnému výskytu zubního kamene a ochrání vašeho mazlíčka před zdravotními problémy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.veterina-slovanka.cz/mala-zvirata

Vydáno 23.03.2016
492 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přípravky proti blechám a klíšťatům nejsou zbytečnost!

Přípravky proti blechám a klíšťatům nejsou zbytečnost!
Blechy a především klíšťata jsou postrach asi každé domácnosti. A té, ve které se pohybuje pes nebo kočka, pak dvojnásob. Víte ale, jaké existují nejnovější přípravky proti blechám a klíšťatům, a jak správně postupovat, aby tito všudypřítomní parazité neomezovali váš život ani život vašich ...

Špatná výživa může zakrslému králíkovi způsobit vážné zdravotní obtíže

Špatná výživa může zakrslému králíkovi způsobit vážné zdravotní obtíže
Mnoho lidí by dnes rádo mělo nějakého domácího mazlíčka, ale mají problém s časem. Za přijatelné řešení považují chov zakrslého králíka, který tolik pozornosti nevyžaduje. Problém však nastává někde jinde. Chovatelé mnohdy nevědí, jak správně králíka krmit.

Laparoskopické řešení dislokace slezu u vysokoprodukčních dojnic

Laparoskopické řešení dislokace slezu u vysokoprodukčních dojnic
K dilataci (rozšíření) a dislokaci (přesunu) slezu u dojnic dochází nejčastěji v období po porodu, kdy v dutině břišní zůstává poměrně velký prostor a ve slezu dochází k hromadění plynu za současného snížení napětí ve slezu. Ten se přesune do oblasti levé hladové jámy mezi stěnu břicha a bachor, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Veterinární ordinace SLOVANKA MVDr. Stanislav Daníček
WEBOVÁ STRÁNKA
Veterinární ordinace SLOVANKA
www.veterina-slovanka.cz
Adresa

Adresa

Železničářská 2695
Česká Lípa 470 01

standa.danicek@seznam.cz
+420 602 446 552


Najdete nás také zde:

ARES
captcha