Klempíři, pozor! BezVa klempířské prvky vás dostanou

Klempířské prvky, žlabové háky, vzduchotechnické prvky, PVC žlaby nebo sněhové zábrany? To a celá řada dalších výrobků pro klempíře, stavitele i kutily je doménou společnosti BezVa, významného českého výrobce klempířských prvků se sídlem v Třebovicích v Čechách a hlavně dlouholetými zkušenostmi, které úspěšně uplatňuje ve svém oboru ve prospěch svých zákazníků.


Česká jednička ve výrobě žlabových háků

Protože se společnost BezVa může pyšnit tím, že byla vůbec první firmou, která v někdejším Československu na podzim roku 1991 začala vyrábět žlabové háky na PVC žlaby, nabízí skutečně desítky let zkušeností s prací v tomto oboru.

Sortiment firmy se ale velmi rychle rozšiřoval až do dnešní podoby, kdy BezVa nabízí velké množství variant nejen žlabových háků, objímek, ale také tak specifických výrobků, jako jsou měděné i poplastované sněhové zábrany, bezpečnostní a nástřešní háky a řada jiných doplňků na střechy. BezVa však vyrábí třeba také drátěné programy, vzduchotechnické prvky a specializuje se také na zámečnické služby.

Klempířské prvky z pozinkované oceli, titanzinku nebo mědi

Mezi materiály, které BezVa používá k výrobě vysoce kvalitních klempířských prvků a dalších výrobků, můžeme zařadit žárově pozinkovanou ocel, měď, titanzinek, hojně se využívá také povrchové úpravy polyetylenem nebo také úprava povrchu práškovou barvou.

Podokapní i nadokapní žlabové háky vyrábí BezVa sle státní normy o různých rozměrech a typech. Klempířské prvky jsou ručně zpracované. Vedle vlastních výrobků dodáváme také například PVC žlaby značek Scala Plastics z Belgie, S-Lon z Holandska nebo Plastika ze sousedního Slovenska, přičemž si dodavatele těchto výrobků pečlivě vybíráme.

Vzduchotechnické prvky, drátěný program i zámečnická výroba

Další kategorií z oboru klempířství, na kterou se BezVa specializuje, jsou pak vzduchotechnické prvky. U vzduchotechniky a vzduchotechnických prvků se specializujeme především na výrobu malé vzduchotechniky například pro truhlářské dílny a na zakázkovou výrobu.

V oblasti zámečnické výroby se BezVa zaměřuje na zakázkovou práci a drátěný program. Samozřejmostí u společnosti BezVa je nejen výroba a prodej klempířských prvků, vzduchotechnických prvků a dalších výrobků, ale pochopitelně také zajištění jejich řádné a kvalitní montáže.

Pro více informací o české jedničce ve výrobě nejen klempířských prvků, žlabových háků, sněhových zábran, vzduchotechnických prvků a mnoha dalších produktů, navštivte přímo web společnosti BezVa.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bezva.eu

Vydáno 20.06.2014
375 Zhlédnutí
Topováno 26.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní klempířské prvky na zakázku vyrábí firma BezVa

Kvalitní klempířské prvky na zakázku vyrábí firma BezVa
Ať už jste klempíř, stavitel nebo domácí kutil, jistě využijete služby firmy BezVa, spol. s r.o. Máme pro vás nejrůznější klempířské prvky - tedy kvalitní materiál, který je nutný pro profesionální výsledek vaší práce. Sídlíme nedaleko města Česká Třebová a díky dlouholetému působení na trhu vám ...

Klempířské prvky musí být BezVa

Klempířské prvky musí být BezVa
Ať už jste klempíři či jen s klempířskými prvky pracujete, pak jistě dáte za pravdu, že pro kvalitní a profesionální výsledek práce potřebujete i materiál odpovídající kvality. Firma BezVa, spol. s r.o. se výrobou a prodejem klempířských prvků vysoké kvality zabývá a nabízí pestrý výběr žlabových ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BezVa, spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BezVa, spol. s.r.o.
www.bezva.eu
Adresa

Adresa

Třebovice 28
Třebovice 561 24

bezva@bezva.eu
+420 465 394 178


Najdete nás také zde:

ARES
captcha