Průmyslové ventilátory zvýší komfort i v nejnáročnějších provozech

Těžký vzduch a nežádoucí pachy jsou problémem nejen v průmyslových halách, sportovních centrech a gastro provozech, ale také v kancelářích, garážích a jiných prostorách, kde není zajištěna dostatečná ventilace. S těmito obtížemi si poradí průmyslové ventilátory, které dokáží efektivně odvětrat jakoukoliv místnost a zvýšit tak kvalitu poskytovaných služeb, pohodlí zákazníků i výkon zaměstnanců.


Podle čeho vybrat průmyslový ventilátor?

Průmyslové ventilátory mají široké využití, a tedy i výkonovou oblast, podle které si lze vybrat z různých typů. Právě charakter provozu je jedním z hlavních kritérií pro výběr optimálního průmyslového ventilátoru, dalším klíčovým parametrem je požadovaný způsob větrání (podtlakové, přetlakové, rovnotlaké,…). V neposlední řadě je třeba také brát v potaz požadavky na tichý provoz, nízkou spotřebu, rozumnou cenu, snadnou montáž, údržbu a ovládání.

Speciálními typy jsou ventilátory k pecím a ventilátory ke kotlům, které slouží pro dopravu vzduchu, plynů a par bez nečistot, které se jinak v průmyslových ventilátorech usazují a snižují tak jejich výkon i životnost. 

Kromě samotného odsávání použitého a nasávání čerstvého vzduchu mohou průmyslové ventilátory plnit i další přídavné funkce, jako například možnost regulace otáček, automatického spuštění apod.

Strojírenská výroba s tradicí

Společnost Kovodružstvo v.d. Strážov se zabývá strojírenskou výrobou a jedním z hlavních výrobních programů jsou i průmyslové ventilátory a vzduchotechnika. K dalším předmětům činnosti patří také výroba odlučovacích filtrů, sušáren obilí, ocelových konstrukcí, lisovaných a svařovaných plechových konstrukčních dílů, průmyslových chladičů, teplovodních kotlů a celé řady dalších produktů prvotřídní kvality. Kovodružstvo Strážov je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 od anglické certifikační firmy BSI, který je každoročně obnovován.

Ať už sháníte výkonný průmyslový ventilátor do kanceláře, garáže, restaurace, průmyslové haly či do speciálních prostor s vysokými nároky, obraťte se na profesionály v oboru a nechte si poradit, jaký typ je pro vás nejvhodnější a z dlouhodobého hlediska nejefektivnější. Kromě výroby a dodání průmyslového ventilátoru se odborníci z Kovodružstva postarají i o montáž, odborné poradenství a kompletní servis k vaší plné spokojenosti.

Více informací o společnost Kovodružstvo v.d. Strážov a průmyslových ventilátorech, dodávaných včetně veškerého příslušenství a servisu, naleznete na webových stránkách www.kovostrazov.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovostrazov.cz

Vydáno 20.06.2014
131 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní řešení odsávání a filtrace vzduchu pro průmyslové provozy

Komplexní řešení odsávání a filtrace vzduchu pro průmyslové provozy
Firma KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov se zabývá výrobou, dodávkou a montáží techniky pro strojírenský, dřevozpracující, stavební, chemický a potravinářský průmysl. K hlavním produktům se řadí radiální ventilátory a průmyslová filtrace pro velké provozy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
www.kovostrazov.cz
Adresa

Adresa

Strážov 146
Strážov 340 21

kovo@kovostrazov.cz
+420 376 392 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha