Koupelnová studia HECKL vám umožňují vybrat to nejlepší

Ať už do vaší koupelny hledáte jakékoliv vybavení, zaručeně jej najdete v koupelnovém studiu společnosti HECKL. V nabídce našeho koupelnového studia najdete vodovodní baterie, dřezy, keramiku, obklady, vany i různé koupelnové doplňky. Zaměřujeme se především na prodej materiálu pro výstavbu inženýrských sítí a dále pak výrobu a prodej kvalitních vodárenských armatur.


Vše pro vaši koupelnu najdete v koupelnovém studiu HECKL

Díky našemu koupelnovému studiu v Kralupech nad Vltavou či Valašském Meziříčí vybavíte svou novou koupelnu od A do Z. Najdete tam především materiál pro výstavbu inženýrských sítí, komplexní řešení pro vodovodní nebo kanalizační řady, vodohospodářské objekty (vsakování, retence, akumulace), instalační materiál pro řemeslníky a také bohatou nabídku obkladů a sanitárního vybavení koupelen.

Chcete raději praktickou dlažbu a obklady, snadno udržovatelnou či raději moderní a efektní? Anebo vše dohromady? Přijeďte si, klidně i s celou rodinou, vybrat do jedné z našich poboček koupelnového studia a v případě potřeby se bez obav obraťte na náš kvalifikovaný personál, který vám ochotně poradí. Náš široký sortiment ocení nejen profesionální řemeslníci či instalatéři a řešitelé veřejných zakázek vodovodů či kanalizací, ale i drobní soukromníci nebo přímo rodiny, které hledají vybavení do své nové koupelny.

Rychlé a spolehlivé dodávky i atypických výrobků z koupelnových studií HECKL

Všem svým klientům se snažíme nabídnout co nejrychlejší, spolehlivé a cenově přijatelné dodávky veškerého našeho sortimentu, především pak materiálu pro výstavbu inženýrských sítí, instalačního materiálu pro řemeslníky, sanitárního vybavení koupelen i dlažby a obkladů. Pro nestandardní požadavky zákazníků vyrábíme také atypické produkty včetně případných atestů a zkoušek. Jedná se nejen o velmi žádané litinové kanály s logem provozovatele či města, ale i polypropylenové šachty a jímky, či sklolaminátové potrubní systémy pro atypické tlaky nebo rozměry.

Prvotřídní výrobky na míru pro vás navrhujeme a vyrábíme ve vlastním vývojovém centru a zboží dodáváme prostřednictvím vlastní dopravy, čímž je trvání celého procesu od zadání zakázky po její dodání značně zkráceno.

Pohodlný výběr, ochotné rady – to jsou koupelnová studia HECKL

Tím klíčovým při vybavování každé koupelny je výběr toalety, vany a umyvadla. Tradičně bylo toto sanitární vybavení bílé a oblých tvarů. Dnes však již máte na výběr mnohem širší škálu umyvadel, van, sprchových koutů i toalet. Jak si vybrat? Přijet do našeho koupelnového studia, prohlédnout si všechny možné varianty, poradit se s vyškoleným personálem, doma si vše v klidu promyslet a vybrané zboží pak zajet objednat osobně anebo si jej můžete objednat i z pohodlí domova přes náš e-shop.

Vybavte si koupelnu do nejmenšího detailu

Naše koupelnové studio vám také dává možnost vybrat si z naší široké nabídky vodovodních baterií a rozmanitých koupelnových doplňků, jako jsou různé úchyty, sedačky do sprchy, madla či dávkovače mýdla. Nikde nemáte tak dobrou příležitost vyladit si svou novou koupelnu do posledního detailu jako v koupelnovém studiu HECKL. U nás si vše můžete v klidu prohlédnout, osahat a poradit se i s našimi profesionálními zaměstnanci, kteří jsou vám v našich koupelnových studiích v Kralupech nad Vltavou či Valašském Meziříčí ochotně k službám.

V oblasti vodovodů a kanalizací nabízíme kvalitní výrobky s novými možnostmi

Vývojové oddělení společnosti HECKL za pomoci moderních technologií a bohatých zkušeností v oblasti vodovodů a kanalizací rozšířilo sortiment společnosti HECKL o řadu nových výrobků určených pro kanalizace včetně poklopů LICUS a CALIPUS i mříží ATERNUS. Tyto výrobky odpovídají požadavkům současného trhu a slouží k osazení kanalizačních a vodovodních šachet, jejich zakrytí, ochraně i zabezpečení. Tyto produkty najdete  na všech pobočkách společnosti HECKL po celé České republice.

Koupelnová studia HECKL najdete v Kralupech nad Vltavou a Valašském Meziříčí

Pro spokojenost svých klientů děláme maximum. V našich koupelnových studiích si vyberete, pak si zboží objednáte a my vše spolehlivě a takřka okamžitě vyřídíme. Na naše koupelnová studia se můžete spolehnout – dbáme na včasné dodání veškerého zboží i přijatelnou výši cen. Z našich koupelnových studií vám také vše dopravíme na místo určení – vše včas a zcela bez problémů. Koupelnu svých snů máte na dosah ruky. Pobočky našeho koupelnového studia najdete v těchto městech v Kralupech nad Vltavou a Valašském Meziříčí.

Materiál pro výstavbu inženýrských sítí, vodu, topení, plyn a instalatérské potřeby najdete v těchto městech: Kralupy nad Vltavou, Praha, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Starý Plzenec, Tábor, Teplice, Týniště nad Orlicí, Valašské Meziříčí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.heckl.cz

Vydáno 20.06.2014
494 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HECKL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HECKL s.r.o.
www.heckl.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Přemyslova 153
Kralupy nad Vltavou - Mikovice 278 01

info@heckl.cz
+420 313 034 330


Najdete nás také zde:

ARES
captcha