Sportovní hřiště StavoSport spojuje kvalita materiálů a pečlivost provedení

Specializací společnosti StavoSport je projektování, výstavba sportovišť, tenisových kurtů, víceúčelových hřišť, sportovních hal, úprava vnitřních i venkovních sportovních povrchů včetně umělých trávníků pro všechny druhy sportů i jejich rekonstrukci. Svým klientům nabízíme nejen komplexní výstavbu sportovišť a celých sportovních areálů i formou tzv. staveb na klíč, ale také dílčí dodávky sportovního vybavení či umělých sportovních povrchů, jako jsou například umělé trávníky. Námi navržené sportoviště uspokojí i ty nejnáročnější.


Výstavba sportovišť od StavoSport na míru

Sportovní povrchy stavíme pro malé i velké zadavatele, sportovní kluby, obce, školy i soukromé subjekty. Klademe důraz na promyšlenost projektu do toho nejmenšího detailu, špičkové materiály, kvalitně odvedenou práci a také cenovou vstřícnost. Plníme vaše představy a nabízíme vám ideální řešení odpovídající nejen vašim potřebám, ale i vašim finančním možnostem. Pomůžeme vám s volbou velikosti sportoviště, jeho členění, s výběrem materiálů, technického vybavení i vhodného sportovního povrchu, osvětlení či oplocení.

Umělý trávník, tartan a jiné povrchy sportovišť

Realizujeme umělé trávníky pro víceúčelová hřiště, tenis, pozemní hokej, golf i ragby, fotbalové trávníky pro trénink i mistrovské zápasy, polyuretanové povrchy a tartan pro atletiku i tenis, akrylátové sportovní povrchy a také umělé povrchy sportovních hal a tělocvičen.

Umělé trávníky StavoSport jsou odolné a nízkonákladové

Umělé trávníky jsou ideálním řešením povrchu tenisových kurtů a víceúčelových hřišť. Těší se velké oblíbenosti našich klientů pro své herní vlastnosti i pro finanční výhodnost.  Náklady na údržbu jsou oproti hřištím s antukovým povrchem mnohem nižší a i jeho životnost je dostatečně dlouhá – až patnáct let při využívání 24 hodin denně. Umělý trávník je vhodný pro rekreační i vrcholový sport. Nabízíme také umělé trávníky pro pozemní hokej, které mají ideální skluznost i absorpci nárazu, díky čemuž se může míč kutálet bez jakýchkoliv omezení. Umělé trávníky od StavoSport splňují ty nejnáročnější požadavky pro profesionální pozemní hokej. Umělé trávníky pro fotbal se zas chovají naprosto přirozeně a vyrovnají se tak přírodním trávníkům.

Pro sportovní a atletické areály či ovály zvolte kvalitní tartan

Polyuretanové povrchy (tartan) mají jedinečné vlastnosti, díky kterým šetří klouby sportovců a snadno se udržují. Mají kompaktní trvale elastický povrch odolný proti povětrnostním vlivům i UV záření. Podle toho, na co chcete dané hřiště či areál využívat, vybereme ten nejvhodnější typ povrchu pro výstavbu sportoviště. Samozřejmě i s ohledem na vaše finanční možnosti.

To nejodolnější pro výstavbu sportoviště? Akrylátové povrchy

Akrylátové povrchy jsou vhodné pro výstavbu sportovišť a hřišť všech druhů. Jsou vysoce odolné, takže na nich můžete používat například i kolečkové brusle či jízdní kola. Tento povrch je zcela bezúdržbový a má skutečně dlouhou životnost. Je nutné jej ale pokládat na nepropustný spádovaný asfaltový podklad.

Pro sportovní haly nabízíme elastickou polyuretanovou anebo dřevěnou podlahu

Do víceúčelových sportovních hal, tělocvičen, tenisových hal a gymnastických sálů doporučujeme prvotřídní elastickou polyuretanovou sportovní podlahu, která je vhodná pro veškeré míčové hry včetně florbalu. Nemá žádné spáry. Dřevěné podlahy se pak velmi často volí tam, kde se hraje basketbal. V poslední době jsou však čím dál častěji nahrazovány umělými hracími povrchy, které jsou méně náročné na údržbu a méně náchylné k navlhnutí.

Výstavba sportovišť včetně vybavení

Abychom vám poskytovali skutečně komplexní služby, dodáváme také sportovní vybavení sportovišť, tělocvičen, sportovních hal i venkovních a dětských hřišť pro všechny druhy sportu. V naší nabídce najdete ochranné sítě na míru, nářadí na údržbu umělých povrchů, tenisové sloupky, tenisové sítě, volejbalové a nohejbalové sítě, sloupky pro volejbal a nohejbal, branky pro házenou a malou kopanou, florbalové branky, vnitřní i vnější konstrukce pro basketbal, odrazné desky, koše i síťky a mnohé další.

Komplexní služby od návrhu, přes výstavbu sportovišť, až po dodávku výbavy a údržbu

O své klienty se poctivě staráme s tou největší péčí. Navrhneme vám ideální výstavbu sportoviště, hřiště či atletického areálu, která bude šitá na míru vaši potřebám i finančním možnostem. Vše pečlivě zrealizujeme, dodáme vám i potřebné sportovní doplňky a dále o námi vystavěné sportoviště pečujeme. Součástí našich služeb je totiž i údržba a čištění sportovních hřišť s umělou trávou.

Společnost StavoSport je tím nejpovolanějším v oblasti výstavby sportovišť, venkovních hřišť, sportovních areálů, sportovních povrchů, atletických oválů a jejich rekonstrukcí.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stavosport.cz

Vydáno 20.06.2014
202 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Umělý trávník – ideální povrch pro tenisové kurty i víceúčelová hřiště

Umělý trávník – ideální povrch pro tenisové kurty i víceúčelová hřiště
V oblasti sportovních povrchů patří umělé trávníky mezi nejvyhledávanější materiály vůbec. Umělý trávník je vhodný pro tenisové kurty, ale také víceúčelová či dětská hřiště. Tento sportovní povrch totiž vyniká ve všech ohledech, je odolný a jednoduchý na údržbu. Společnost StavoSport s.r.o. se ...

Kvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport

Kvalitní umělé povrchy hřišť i povrchy do hal zajistí firma StavoSport
Sportovní povrchy pro víceúčelová hřiště, atletická sportoviště i školní tělocvičny. Tím vším se zabývá firma StavoSport s.r.o. Navrhneme, postavíme a vybavíme hřiště, ovály i sportovní areály pro náročné. Specializujeme se na akrylátové a polyuretanové povrchy i umělé povrchy do hal.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA StavoSport, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
StavoSport, s.r.o.
www.stavosport.cz
Adresa

Adresa

Suché 151
Fryšták - Dolní Ves 763 16

info@stavosport.cz
+420 777 691 740


Najdete nás také zde:

ARES
captcha