Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

FlexLink Systems s.r.o. Flexibilní článkové dopravníky Praha

Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

FlexLink Systems s.r.o.
Flexibilní článkové dopravníky PrahaDopravníky a montážní linky zaručí efektivitu výroby

Společnost FlexLink Systems je vaše cesta k úspoře času, energie a peněz ve výrobě. Dodává totiž přístroje a software, díky kterým plně zautomatizujete, a tím pádem i zefektivníte, výrobu. Naše řešení využijete v mnoha průmyslových oblastech. Tak na co ještě čekáte? Úspěch na vás čeká u FlexLink Systems.

Dopravníky a linky - FlexLink Systems

Snadná manipulace s výrobky díky dopravníkům

Díky našim přístrojům vás bude práce bavit. Dodáváme špičkové stroje, jako dopravníky několika druhů, ale také montážní linky. Vyznačují se stálou kvalitou, dlouhou životností a neustálým vývojem. Dopravníky společnosti FlexLink Systems obsahují plastový řetězový pás, který zaručuje přímou, horizontální nebo vertikální možnost dopravy výrobků. Jednotlivé součásti dopravníku do sebe těsně zapadají, čímž je zvýšena míra plynulého chodu. Má to i další výhodu – naše dopravníky šetří místo a vejdou se i do jinak těžce přístupných oblastí. V nabídce společnosti FlexLink Systems najdete celkem devět odlišných druhů dopravníků – hliníkové, nebo nerezové. K nim dodáváme také bohatý výběr příslušenství pro paletové systémy. Konstrukce našich dopravníků (tělo z kovu, pás z plastu) umožňuje také rychlou flexibilitu. Přístroje totiž můžete snadno přestavit na požadovaný směr toku výrobků – zdvih, slučování a rozbočování, akumulace, otáčení a orientování.
K našim dopravníkovým systémům dodáváme také nejrůznější doplňkové produkty jako laserové značení, PCB manipulace nebo software a kontroly.

Kvalitní dopravníky od společnosti FlexLink Systems


Základem je propracovaný řídící software

Aby přístroje správně fungovaly, potřebují mozek – kvalitní software. Společnost FlexLink Systems proto vyvíjí a dodává klientům také software, který kontroluje celý proces výroby a dohlíží na automatizaci. Jeho ovládání je snadné - i když obsahuje spoustu užitečných programů, nesnižuje to jeho uživatelskou přívětivost. Kontaktujte společnost FlexLink Systems a o naší nabídce softwarů se dozvíte více.

Výrobky a služby FlexLink Systems využijí zákazníci z mnoha odvětví průmyslu. Spolupracujeme proto se zákazníky z automobilového, papírenského, potravinářského, medicínského nebo elektrotechnického průmyslu.

Rozsah nabídky našich výrobků je mnohem širší, dodáváme také plně funkční automatizované montážní linky na klíč. A proč si vybrat zrovna společnost FlexLink Systems? Jsme součástí nadnárodní společnosti, která je na trhu už 30 let a působí ve 30 zemích. V České republice nás najdete v Praze 4. Naší předností jsou krátké dodací lhůty a dbáme na kvalitní zákaznickou podporu a bohatý výběr služeb, jako záruční a pozáruční servis atd.

Špičkový software je základVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.flexlink.com

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

Dopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

Uspořte díky společnosti FlexLink Systems s.r.o. čas, energii i peníze ve výrobě. Jak? Získejte kompletní řešení materiálového a informačního toku ve výrobě. Naše dopravníky, montážní linky a software vám pomohou zautomatizovat výrobu, díky tomu snížíte výrobní náklady a zvýšíte efektivitu výroby.

Vydáno 19.09.2016
Dodavatel řešení materiálového a informačního toku ve výrobě

Dodavatel řešení materiálového a informačního toku ve výrobě

Snažíte se ve své výrobní firmě o efektivitu práce a zvýšení produkce? Zkuste na to jít automatizací a vylepšete nejen efektivitu práce, ale také modernizaci výroby. Pokud nechcete jít z bláta do louže, tak si vybavení výroby zajistěte firmou FlexLink Systems s.r.o., která je předním poskytovatelem špičkových řešení pro náš výrobní průmysl.

Vydáno 22.06.2017Vydáno 20.06.2014
272 Zhlédnutí
Topováno 17.11.2019