Specialista na rodinné zahrady i péči o veřejnou zeleň

Společnost BAOBAB – péče o zeleň poskytuje komplexní služby v oblasti kvalitní péče o soukromou i veřejnou zeleň. Odborní pracovníci perfektně ovládající veškeré postupy a technologie se postarají o jakoukoli zeleň s maximálním nasazením, a to i v náročných podmínkách.


V oblasti péče o zeleň nejsme žádní zelenáči

Aby si naše práce zachovávala stále tu nejvyšší úroveň, jsou zaměstnanci pravidelně proškolováni na odborných seminářích, kde jsou informováni o nejnovějších poznatcích a možnostech využití moderních technologií. Naši pracovníci jsou také aktivními členy národních i mezinárodních oborových sdružení a organizací, mají tedy maximální přehled, nejen co se týče novinek z oboru, ale také se účastní mnoha akcí na podporu výzkumu, ochrany a údržby zeleně.

Rodinné zahrady od návrhu po pravidelnou údržbu

Aby rodinná zahrada plnila vámi požadovaný účel a zároveň splňovala veškeré požadavky na snadnou údržbu, praktičnost, funkčnost a estetický dojem, je třeba brát v úvahu mnoho kritérií a počítat s nimi už při návrhu nové zahrady. Naši zahradní architekti mají bohaté zkušenosti s mnoha typy zahrad a dokáží navrhnout exteriér přesně dle vašich představ s ohledem na všechny výše uvedené faktory. S precizním návrhem je pak už jen krůček k vysněné zahradě.

V rámci realizace zahrady naši pracovníci zajistí veškeré terénní úpravy tak, aby krajina korespondovala s daným charakterem, a položí základ budoucí výsadbě včetně propracovaných spolehlivých závlahových systémů. Samozřejmostí je vybudování koupacích či okrasných jezírek, která z vaší zahrady udělají tu pravou odpočinkovou oázu. 

Naši zkušení zaměstnanci se také postarají o kompletní osazení listnatých i jehličnatých stromů a květin, osvětlení exteriéru, vybudování cestiček, opěrných zídek, skalek a dalších prvků, které z vaší rodinné zahrady udělají architektonický skvost. 

A to zdaleka není všechno, co nabízíme. Komplexní služby v oblasti vybudování rodinných zahrad zahrnují také realizaci drobných staveb, jako jsou zahradní domky, oplocení, pergoly, altány, dětská hřiště, terasy s grilem a mnoho dalších prvků dle vašich individuálních představ o dokonalé zahradě.

Staráme se i o to, aby veřejná zeleň plnila svou nezastupitelnou funkci

Již řadu let je náplní naší práce péče o veřejnou zeleň, ať už se jedná o zakládání a rekonstrukce parků, údržbu doprovodné zeleně, rizikové kácení stromů, práci ve výškách, frézování pařezů, štěpkování dřevní hmoty a mnoho dalších činností.

Kromě samotné realizace zajišťujeme i odborné posudky stavu zeleně, dendrologické průzkumy, oceňování dřevin, revize památných stromů či odborné poradenství v oblasti péče o zeleň a dotací na zeleň a její údržbu.

Více informací o službách společnosti BAOBAB – péče o zeleň naleznete na webových stránkách www.baobab.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.baobab.cz

Vydáno 21.06.2014
444 Zhlédnutí
Topováno 08.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ekologická zahradní jezírka z mimořádně odolné kaučukové folie

Ekologická zahradní jezírka z mimořádně odolné kaučukové folie
Okrasná zahradní jezírka jsou vkusným harmonizačním prvkem, který si můžete přizpůsobit své vlastní představě. Mohou mít podobu romantické tůňky, exotiky s písečnou pláží, vodní plochy se zurčícími vodopády, vodního bludiště a spousty dalších klasických i netradičních podob.

Soukromou vodní plochu můžete mít i vy. Pořiďte se zahradní nebo koupací jezírko

Soukromou vodní plochu můžete mít i vy. Pořiďte se zahradní nebo koupací jezírko
Zahrada hraje u rodinných domů, chat či chalup velmi významnou roli. Je totiž nejen místem odpočinku a setkávání, často je taky hlavní chloubou majitele domu, na kterou nedá dopustit. Budujete i vy zahradu vašich snů, ale máte pocit, že k dokonalosti jí stále něco chybí? Řešením jsou možná zahradní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAOBAB - péče o zeleň s.r.o.
www.baobab.cz
Adresa

Adresa

Rýznerova 3/24
Únětice 252 62

baobab@baobab.cz
+420 224 319 917


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha