Módní bižuterie a náušnice přímo od výrobce - Jablonec Nad Nisou

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec

Módní bižuterie a náušnice přímo od výrobce - Jablonec Nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou bižuterii i bižuterní komponenty, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý šperk. Dodáváme vše od polotovarů na náušnice, přes díly na náhrdelníky, až po prsteny a jinou bižuterii.

Bižuterie v obchodech po celé ČR - P.P.trading

Bižuterní komponenty pro profesionály i amatéry

Naše bižuterní komponenty najdete nejen v mnoha hobby-obchodech po celé České republice, ale používají je ve svých kolekcích i takoví známí a významní jablonečtí výrobci, jako jsou například Ag-plus, JSB-Jablonecká bižuterie, Lilien, Estrella Es-Press, Preciosa, Empex-Bohemia a další. To je důkazem toho, že naše výrobky jsou nejen vysoce kvalitní, ale také cenově dostupné.

Bižuterní komponenty Jablonec nad Nisou


Variabilita našich bižuterních komponentů je skutečně velká

Bižuterní komponenty od P.P.trading se vyrábí v nejrůznějších povrchových úpravách, aby pokryly poptávku i těch nejnáročnějších klientů a jejich specifické požadavky. Setkat se tak můžete se zlacenými bižuterními komponenty, stříbřenými, černými, ale i s komponenty v různých staroúpravách podle vašich přání.


Vyrábíme nejen bižuterní komponenty, ale i hotovou bižuterii

Díky našim kovovým bižuterním komponentům můžete vytvářet dokonalé šperky s minimem úsilí. Náš sortiment totiž zahrnuje pusety, zarážky pro zajištění držení náušnic v uchu, kroužky, klipsy, háčky pro zavěšení ozdob, klapky, řetízky, koncovky na řetízky, karabinky, pérové kroužky, s-háčky a mnohé další. Potřebné bižuterní komponenty koupíte u nás a ušetřený čas můžete věnovat kreativnímu tvoření. Usnadňujeme vám práci a tím vám dáváme ještě větší tvůrčí volnost. Chcete-li si udělat radost bez námahy, vyberte si z naší nabídky již hotové bižuterie.

Snadná výroba šperků s našimi bižuterními díly


Nabízíme také bižuterní komponenty pro kameny Swarovski a mnohé další

Kameny Swarowski se těší velké oblibě, a proto součástky na jejich zakomponování do vašich šperků nechybí ani v naší nabídce. Najdete u nás různé typy kotlíků na skleněné kameny, včetně kotlíků na rivoli a samozřejmě i širokou nabídku broušených kamenů od firmy Swarovski. Tyto kameny dodají vaší bižuterii punc luxusu. Jejich využití však může být mnohem širší a můžete s nimi dozdobit například i oblečení, kabelku či jiné módní doplňky. Nebojte se experimentovat. S našimi bižuterními komponenty je to snadné.

Vkládáme kameny Swarowski


Co dalšího u nás najdete?

Společnost P.P.trading dodává kromě kovových bižuterních komponentů, hotových šperků a kamenů Swarovski také hedvábné a voskované šňůrky, lanka, filigrány, šlupny, komponenty z chirurgické oceli a množství dalších dílů, které už více než dvacet let využíváte při tvorbě vlastních šperků a tím se s námi podílíte na udržování tradice jablonecké bižuterie.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pptrading.cz

Vydáno 21.06.2014
1012 Zhlédnutí
Topováno 26.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců
Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí ...

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů
Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, ...

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další
Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou
Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém ...
PODSTRÁNKY

Náramky a řetízky

Náramky a řetízky
Náramky a řetízky, bižuterní komponenty – výroba a prodej

Bižuterní komponenty

Bižuterní komponenty
Bižuterní komponenty – náušnicové díly, brožová mechanika, bižuterní lanka a šňůry

Filigrány, kotlíky, lůžka

Filigrány, kotlíky, lůžka
Výroba bižuterních komponentů, filigránů, kotlíků, lůžek, elastických dutinek
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Lumír Paldus - P.P. trading
www.pptrading.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O nás
Adresa

Adresa

Pražská 1420/12
Jablonec nad Nisou 466 01

p.p.trading@volny.cz
+420 483 312 485


Najdete nás také zde:

ARES
captcha