A-dům s.r.o. projektuje a staví vysněné rodinné domy na klíč

Společnost A-dům s.r.o. se zabývá projektovou a stavební činností již od roku 1995. Za dobu své existence má na kontě úspěšné realizace více 100 projektů po celé ČR, mezi které patří rodinné domy na klíč, půdní vestavby, nástavby a další konstrukce, ale i více než 500 kompletních střešních konstrukcí.


Rodinné domy na klíč od základů až po střechu

Společnost A-dům s.r.o. s vlastním projekčním atelierem A-styl se Vám postará komplexně o to, aby právě Vaše realizace rodinného domu na klíč proběhla dle Vašich představ k vaší maximální spokojenosti. Dlouholeté zkušenosti s různými stavebními technologiemi zaručují kvalitu, rychlost a spolehlivost výsledné stavby. Velký důraz je kladen na nízkoenergetická provedení (tedy úsporu energií) ve spojení s dalšími individuálními požadavky klienta.

Vlastní projekční ateliér šetří zákazníkovi čas i další výdaje, navíc se zde můžete inspirovat neotřelými nápady. Ve spolupráci s klientem zpracují projektanti dokumentaci s ohledem na všechny jeho požadavky a následně zkušení odborníci zrealizují schválený návrh od samotné základové desky až po střechu včetně rozvodů. Není tedy třeba absolvovat náročný a nákladný proces, veškeré potřebné kroky lze vyřešit pohodlně na jednom místě. Nemalou výhodou dřevostavby či zděného rodinného domu na klíč je možnost variability vnitřní dispozice.

Rodinné domy na klíč od firmy A-dům s.r.o. jsou zárukou kvality, o čemž svědčí řada referencí, které najdete na webových stránkách.

Dřevostavby a dřevokonstrukce přinášejí mnoho výhod

Důvodů, proč si vybrat z mnoha technologií výstavby domu právě dřevostavby, je hned několik:

  • Výrazná úspora energie: Dřevostavby zaručují velmi nízké náklady na vytápění díky nízkému součiniteli prostupu tepla dřevěnou konstrukcí. Zároveň je zajištěno příjemné klima interiéru kombinací s vhodnou tepelnou izolací a povrchovým materiálem.

  • Dlouhá životnost: Provádí-li dřevostavby odborník dle stanovených norem, je jejich životnost srovnatelná s ostatními technologiemi, tedy min. 100 let.

  • Krátká doba výstavby: Dřevostavby jsou úsporné i z hlediska snížení nákladů na dobu  výstavby. Jejich průměrná doba realizace nepřesahuje 5 měsíců.

  • Ekologická stavba: Díky stavebnímu materiálu mají dřevostavby jako jediná technologie výstavby pasivní bilanci produkce skleníkového plynu.

  • Využití dřeva při různých typech konstrukcí: Dřevokonstrukce se mohou využívat např. při realizaci nástavby, přístavby, půdní vestavby, střechy a dalších konstrukcí.  

Více o společnosti A-dům s.r.o., její nabídce a realizacích, naleznete na webu nebo se můžete informovat přímo na pobočce v Hradci Králové, Bieblova 1110/1B nebo na pobočce v Olomouci, Holická 1097/31N.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.a-dum.cz

Vydáno 26.01.2013
539 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA A - dům, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
A - dům, s.r.o.
www.a-dum.cz
Adresa

Adresa

Bieblova 1110
Hradec Králové 500 03

info@a-dum.cz
+420 495 482 535


Najdete nás také zde:

ARES
captcha