Nejen správné fitness vybavení udělá z návštěvy posilovny zážitek

Zdravý životní styl se stává součástí životů čím dál více lidí. Zdravá strava a pravidelný pohyb nás udržují štíhlé, zdravé a spokojené. Fitness centra na nás „útočí“ ze všech stran. Přesto ale někdy sníte o tom, že si své fitness otevřete? Pak se potřebujete odlišit od konkurence a být v dané lokalitě výjimečný. Jak na to vám poradí společnost Fitness pro.


Realizace fitness s nápadem

Otevřít si fitness centrum není jen tak. Potřebujete nejen dobrý nápad a netradiční řešení, ale také kvalitní vybavení a další nezbytnosti. Společnost Fitness pro je váš ideální společník při realizaci fitness centra. Poskytuje totiž komplexní služby, které oceníte, pokud plánujete otevřít nové fitness centrum, nebo zrekonstruovat stávající. Provedeme vás celým procesem. Jsme tu pro vás už od počátku, kdy vám pomůžeme s vytvořením loga. Právě logo je velice důležitým aspektem podnikání, protože vás bude neustále reprezentovat a dává světu vědět o tom, kdo jste a co děláte. Na základě loga pak vytvoříme i odpovídající grafiku.

Vybavení fitness tvoří polovinu úspěchu

Po provedení analýzy současného stavu a po zjištění cílové skupiny klientů vytvoříme návrh samotného fitness centra, včetně vybavení fitness. Zpracováváme 2D i 3D vizualizace. Po schválení vizualizace pak mohou začít přípravy k samotné realizaci fitness centra – cenová, marketingová a prodejní příprava. Zaškolíme prodejce pro prodej klubového členství, zpracujeme marketingovou strategii tak, aby vaše fitness centrum bylo silnou konkurencí pro ostatní provozovatele. Po tomto procesu pak může začít samotná realizace fitness centra. Zajistíme vybavení posiloven včetně příslušenství a skříní, nainstalujeme řídící software pro fitness, vyškolíme personál a zaučíme instruktory. Aby se nové fitness centrum od konkurence odlišovalo špičkovou kvalitou vybavení, dodáme a nainstalujeme plně profesionální stroje Panatta.

Po otevření fitness centra spolupráce s Fitness pro nekončí – poskytujeme totiž spolehlivý servis a repase posilovacích strojů. Fitness pro je vám pomocníkem a poradcem i v dalších letech. A profesionální stroje Panatta zárukou spokojených klientů.

Když přijde očekávaný úspěch

O tom, že Fitness pro je jedničkou ve svém oboru, svědčí nejenom bohaté zkušenosti, které sbíráme už od založení firmy v roce 2002, ale o naší profesionalitě hovoří hlavně naše činy. Za dobu naší existence jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pochází nejen z České republiky, ale také z Polska a Slovenska. Pomáhali jsme rozjet dnes již úspěšná fitcentra, jako například Zone 4 You v Brně, Vita sana club ve Zlíně, Eurogym Fitness v Olomouci nebo Fitness Galerie v Plzni. Ti všichni se mohou těšit z nadšených návštěvníků využívajících profi stroje Panatta a prostory i služby vytvořené na míru firmou Fitness pro. 

Sen o úspěšném fitness centru je díky Fitness pro dostupnější, než si myslíte.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.panatta.cz

Vydáno 25.06.2014
222 Zhlédnutí
Topováno 26.11.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Fitness pro s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Fitness pro s.r.o.
www.panatta.cz
Adresa

Adresa

Trávník 322/29
Přerov I - Město 750 02

fitklub@fitklub-prerov.cz
+420 603 867 253


Najdete nás také zde:

ARES
captcha