MONTPLAST: Okna a dveře z Uherského Brodu

Cena nebo kvalita? Obvykle chceme obojí - jak rozumnou cenu, tak zároveň vysokou kvalitu výrobků, do kterých investujeme. Pokud se navíc jedná o záležitost, která nám má sloužit léta, jako například okna a dveře, není tomu určitě jinak. Chceme dosáhnout kompromisu: splnit vysoké požadavky na technické parametry oken či dveří a zároveň co nejvíce ušetřit. Kvalitní okna a dveře, ať už plastová či hliníková, nám přitom mohou výrazně snížit náklady na vytápění, odhlučnit prostor a také zvýšit naši bezpečnost.


Okna a dveře nejsou sezonní záležitost, vyberte si správného výrobce

U hliníkových nebo plastových oken a dveří očekáváme, že je nekupujeme na jednu sezónu, ale spíše pro několik generací. Důležité je ale i zde zvolit toho správného výrobce, jehož výrobní postupy a filozofie přístupu k zákazníkovi nám zaručí, že vše skutečně proběhne tak, jak má. Jedním z takovýchto ryze českých výrobců nejen plastových oken a dveří, ale také jejich hliníkových variant nebo posuvných prosklených stěn, je společnost MONTPLAST z Uherského Brodu.

Komponenty pro výrobu oken a dveří pouze od prověřených dodavatelů

MONTPLAST může svým zákazníkům nabídnout v oboru výroba oken a dveří bezmála dvacetileté zkušenosti. Již od počátku své existence pro výrobu oken a dveří využíváme kvalitních profilů značky GELAN. Proč? Protože nám záleží na kvalitě a tuto německou značku profilových systémů považujeme za jednu z nejlepších ve svém oboru. Tato okna a dveře z profilů GELAN doplňujeme o kování značek Titan iP, Favorit nebo v případě dveří také FKV od výrobce Siegenia-Aubi. Zmíněná kování jsou skutečně špičkové kvality a splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Český výrobce oken a dveří MONTPLAST

Výrobců oken a dveří je samozřejmě na našem trhu více. MONTPLAST ale jako jedna z mála českých společností zabývajících se výrobou plastových oken a dveří a dalších výrobků vyrábí okna z ověřených profilů nejvyšší kvality. Přeloženo do češtiny to jednoduše znamená, že plastová okna a dveře z takovýchto profilů zaručují jak vysokou kvalitu, tak extrémně dlouhou životnost.

Hliníková okna a dveře nebo posuvná prosklená stěna? Žádný problém

To, že jsou hliníková i plastová okna a dveře MONTPLAST kvalitní, zaručuje také norma ISO 9001 a ochranné známky Český výrobek a Český institut otvorových výplní zase dokládají fakt, že jde skutečně o okna a dveře českého původu. MONPLAST, to ale nejsou jenom plastová okna a dveře. Zabýváme se také výrobou, prodejem a montáží těchto produktů:

  • garážová vrata
  • interiérové dveře a zárubně
  • venkovní i vnitřní zastínění oken
  • posuvné prosklené stěny a zimní zahrady

Zajistíme pro vás nejenom samotnou výrobu a montáž oken, dveří nebo třeba posuvných prosklených stěn, ale také demontáž starých výplní a jejich ekologickou likvidaci, zednické práce a montáž doplňků. Pro více informací o kvalitních českých oknech a dveřích navštivte webové stránky společnosti MONTPLAST, kde také naleznete veškeré potřebné kontakty, seznam referencí a bohatou fotogalerii nejen našich plastových oken a dveří.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.oknamontplast.cz/

Vydáno 01.07.2014
893 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře a stínící technika MONTPLAST: Nová vzorková prodejna v Uherském Brodě

Interiérové dveře a stínící technika MONTPLAST: Nová vzorková prodejna v Uherském Brodě
Český výrobce plastových a hliníkových oken a dveří, uherskobrodská společnost MONTPLAST, si dovoluje pozvat všechny milovníky kvalitního bydlení do své nové vzorkové prodejny stínící techniky a interiérových dveří v Uherském Brodě. Vzorková prodejna se nachází na adrese Mariánské náměstí 12 v ...
PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna a vchodové dveře s výbornou tepelnou a protihlukovou izolací

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře
Výroba a montáž oken a dveří z kvalitních hliníkových systémů Heroal, Aluron

Stínicí technika

Stínicí technika
Stínicí technika do interiéru i exteriéru, kvalitní žaluzie, rolety Zlínský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. PVC a hliníkové okenní systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.
oknamontplast.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Kontakty
Adresa

Adresa

U Olšavy 2541
Uherský Brod 688 01

montplast@oknamontplast.cz
+420 733 129 612


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha