Ochrana životního prostředí: Měření hluku i světelného znečištění

Životní prostředí, to není jenom zachraňování ohrožených druhů zvířat a rostlin nebo blokády ekologických organizací. Lidé si často neuvědomují, že životní prostředí je zkrátka vše, v čem žijeme, a měli bychom na jeho kvalitu klást velký důraz. Proto v portfoliu společnosti Ochrana životního prostředí s.r.o. najdete široké spektrum služeb týkajících se této oblasti, a to od projektové činnosti až po měření hluku. Výjimkou není ani sčítání dopravy.


Studie a projekty v oboru životní prostředí

Společnost Ochrana životního prostředí s.r.o. se zabývá převážně projektovou činností a zpracováním studií v oblasti ochrany životního prostředí pro všechny stupně projektové dokumentace. Mezi další služby, které svým klientům nabízí, patří:

·         měření hluku

·         měření vibrací

·         měření osvětlení

·         sčítání dopravy

·         komplexní audity životního prostředí v budovách

·         dokumentace E.I.A.

·         dokumentace pro stavební povolení

Měření hluku a vibrací

S obtěžováním hlukem se setkal za svůj život alespoň jednou asi každý z nás. Pokud se jedná o ojedinělý hluk, mávneme nad ním rukou. Při dlouhodobém obtěžování hlukem, jako například při nedostatečné zvukové izolaci bytu či jiného prostoru, se však většinou můžeme účinně bránit. Jak? Jednoduše si objednat profesionální měření hluku, v rámci kterého obdržíte protokol, se kterým pak případně můžete uplatňovat svůj nárok například na správci objektu. V případě nedostatečně zvukově zaizolovaných novostaveb pro Vás společnost OŽP navrhne nejen vhodné technické řešení vašeho problému, ale v případě potřeby také zpracuje podklady a právní servis pro reklamační řízení.

Měření hluku se provádí také na všech typech pracovišť, stejně jako například u barů a diskoték. Služby měření hluku jsou nabízeny jak pro občany a soukromníky, tak pro firmy včetně například projektových ateliérů a architektů. Úvodní konzultaci je samozřejmě zdarma.

Měření osvětlení

Kromě měření hluku nabízí společnost OŽP mj. akreditovaná, autorizovaná i technická měření umělého i denního osvětlení, stejně jako měření rušivého nebo nouzového osvětlení. Měření osvětlení se používá především při kolaudaci obytných objektů nebo pro zjištění podmínek pracovního prostředí. Kromě samotného měření provádí OŽP zpracování studií osvětlení, proslunění, zastínění nebo návrhy sdruženého osvětlení.

Společnost OŽP je také výhradním importérem akustických přístrojů značky CESVA, a to na celém území České i Slovenské republiky a v Polsku. Veškeré služby v oblasti ochrany životního prostředí jsou poskytovány v expresních termínech a jejich kvalitu garantuje mimo jiné audit jakosti Státního zdravotního ústavu. Detailnější informace o službách poskytovaných společností Ochrana životního prostředí s.r.o. naleznete přímo na jejích webových stránkách. Kanceláře se pak nachází na Praze 4 a v Českých Budějovicích.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zivotni-prostredi.cz/

Vydáno 02.07.2014
163 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ochrana životního prostředí, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ochrana životního prostředí, s.r.o.
zivotni-prostredi.cz
Adresa

Adresa

Na Veselí 825/3
Praha 4 140 00

info@zivotni-prostredi.cz
+420 727 941 273


Najdete nás také zde:

ARES
captcha