Miroslav Karas DESTRO
Prodej sypkých stavebních materiálůDestro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Společnost Destro z Kladna dodává drcené kamenivo získávané ekologickou recyklací. Veškeré materiály mají potřebné odborné zkoušky laboratoří ZKK v Hořicích. Zabývá se také zpracováním ocelárenských odpadů, strusek i stavebních odpadů včetně autodopravy a zemních i bouracích prací. Společnost Destro je spolehlivou firmou s dlouholetými zkušenostmi, díky čemuž si můžete být jisti bezchybnou prací jejich zaměstnanců a také kvalitou nabízených materiálů.

10

Od odpadu ke strusce a štěrku

Společnost Destro pečlivě recykluje stavební a ocelárenské odpady a vyrábí z nich recyklované struskové kamenivo a štěrk. V rámci recyklace zpracovávají veškeré druhy stavebních odpadů, jako jsou sutě, cihly, tvárnice, malta, beton, keramika, střešní tašky, šamot, živice a podobně. Chcete-li se zbavit vašich stavebních odpadů, nechte si je od nás odvézt. K dispozici máme kontejnery o objemu 6 m3.

Žáruvzdorné materiály Destro nejen pro opravu pecí a pánví

Služby společnosti Destro zahrnují také prodej žáruvzdorných materiálů vhodných pro opravy pecí a pánví. Hodí se také jako příměsi do strusky, neboť pomáhají jejímu napěnění či ztekucení. Destro vyrábí hned několik žáruvzdorných hmot, které se liší svým chemickým složením i velikostí frakcí.

Destro prodává nejrůznější materiály od strusky až po antuku a písek

Klíčovou oblastí činnosti firmy Destro je také výroba a prodej struskového kameniva, třísložkových recyklátů, betonových recyklátů, cihelných recyklátů, asfaltových recyklátů, antuky, škváry, okrasného kameniva, zeminy i písku. Všechny tyto materiály dodává nejen velkoodběratelům, ale i drobným zahrádkářům či soukromým hobby zahrádkářům a kutilům.

Struskové kamenivo má široké využití

Drcené vysokopecní struskové kamenivo je přetavený zbytkový materiál z vysokých pecí složený hlavně z oxidů křemíku a vápníku, jenž vzniká při výrobě surového železa. Struskové kamenivo má nižší sypnou hmotnost díky poréznosti a množství ostrých hran a také vysokou únosnost. Používá se proto při zakládání staveb, do podkladových vrstev komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb, na zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností a pro terénní úpravy.

Antuka či škvára na vaše nové hřiště nebo kurt

Destro vyrábí také sypké stavební materiály vhodné i pro soukromé spotřebitele či zahrádkáře. Mezi ně se řadí například i antuka s frakcemi 0 až 2 mm vhodná pro výstavbu kurtů a hřišť. Pro stejné využití se hodí například i škvára s frakcemi 0 – 32 mm. Okrasné kamenivo pak jistě ocení nejen zahradní architekti a správcové parků, ale i drobní či hobby zahrádkáři, případně každý kutil, který se rozhodl renovovat svou zahradu či předzahrádku. Okrasné kamenivo dodává společnost Destro ve dvou frakcích – 16 až 22 m a 22 až 70 mm. Především ta druhá varianta může být vhodná například i pro obsypání bazénů či jezírek.

Chystáte se na demolici? Společnost Destro vám pomůže

Společnost Destro provádí také veškeré zemní a bourací práce a to s pomocí široké základny vlastních zemních strojů jako jsou nakladače, bagry, buldozery, vibrační válce, bourací kladiva a velkoobjemové nákladní vozy. Vykopat základy nebo zbořit starý dům – nic není pro zaměstnance společnosti Destro a jejich stroje problém. Po dokončení zemních a bouracích prací vás navíc firma Destro zbaví i sutě, kterou ekologicky zpracuje a zužitkuje.

Destro je vaším spolehlivým dodavatelem štěrku a všeho kolem něj

Společnost Destro má v oboru výroby a dodávání drceného kameniva i ekologické recyklace dlouholeté zkušenosti. Upřednostňuje individuální přístup ke každému klientovi a své služby nabízí stejně tak velkoodběratelům, jako maloodběratelům. Veškeré zakoupené materiály vám spolehliví řidiči společnosti Destro dodají s pomocí vozidel z vlastního vozového parku firmy Destro. Díky tomu se neprotahují ani dodací lhůty, ani účty za nákup. Za více než dvacetiletou existenci společnost Destro uspokojila požadavky i velmi náročných klientů, kteří se k ní rádi vrací dodnes. Zařaďte se k jejich spokojeným zákazníkům i vy. Společnost Destro najdete v Kladně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-262513-destro-kladno


Vydáno 05.07.2014
834 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2015