Destro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Společnost Destro z Kladna dodává drcené kamenivo získávané ekologickou recyklací. Veškeré materiály mají potřebné odborné zkoušky laboratoří ZKK v Hořicích. Zabývá se také zpracováním ocelárenských odpadů, strusek i stavebních odpadů včetně autodopravy a zemních i bouracích prací. Společnost Destro je spolehlivou firmou s dlouholetými zkušenostmi, díky čemuž si můžete být jisti bezchybnou prací jejich zaměstnanců a také kvalitou nabízených materiálů.

10

Od odpadu ke strusce a štěrku

Společnost Destro pečlivě recykluje stavební a ocelárenské odpady a vyrábí z nich recyklované struskové kamenivo a štěrk. V rámci recyklace zpracovávají veškeré druhy stavebních odpadů, jako jsou sutě, cihly, tvárnice, malta, beton, keramika, střešní tašky, šamot, živice a podobně. Chcete-li se zbavit vašich stavebních odpadů, nechte si je od nás odvézt. K dispozici máme kontejnery o objemu 6 m3.

Žáruvzdorné materiály Destro nejen pro opravu pecí a pánví

Služby společnosti Destro zahrnují také prodej žáruvzdorných materiálů vhodných pro opravy pecí a pánví. Hodí se také jako příměsi do strusky, neboť pomáhají jejímu napěnění či ztekucení. Destro vyrábí hned několik žáruvzdorných hmot, které se liší svým chemickým složením i velikostí frakcí.

Destro prodává nejrůznější materiály od strusky až po antuku a písek

Klíčovou oblastí činnosti firmy Destro je také výroba a prodej struskového kameniva, třísložkových recyklátů, betonových recyklátů, cihelných recyklátů, asfaltových recyklátů, antuky, škváry, okrasného kameniva, zeminy i písku. Všechny tyto materiály dodává nejen velkoodběratelům, ale i drobným zahrádkářům či soukromým hobby zahrádkářům a kutilům.

Struskové kamenivo má široké využití

Drcené vysokopecní struskové kamenivo je přetavený zbytkový materiál z vysokých pecí složený hlavně z oxidů křemíku a vápníku, jenž vzniká při výrobě surového železa. Struskové kamenivo má nižší sypnou hmotnost díky poréznosti a množství ostrých hran a také vysokou únosnost. Používá se proto při zakládání staveb, do podkladových vrstev komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb, na zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností a pro terénní úpravy.

Antuka či škvára na vaše nové hřiště nebo kurt

Destro vyrábí také sypké stavební materiály vhodné i pro soukromé spotřebitele či zahrádkáře. Mezi ně se řadí například i antuka s frakcemi 0 až 2 mm vhodná pro výstavbu kurtů a hřišť. Pro stejné využití se hodí například i škvára s frakcemi 0 – 32 mm. Okrasné kamenivo pak jistě ocení nejen zahradní architekti a správcové parků, ale i drobní či hobby zahrádkáři, případně každý kutil, který se rozhodl renovovat svou zahradu či předzahrádku. Okrasné kamenivo dodává společnost Destro ve dvou frakcích – 16 až 22 m a 22 až 70 mm. Především ta druhá varianta může být vhodná například i pro obsypání bazénů či jezírek.

Chystáte se na demolici? Společnost Destro vám pomůže

Společnost Destro provádí také veškeré zemní a bourací práce a to s pomocí široké základny vlastních zemních strojů jako jsou nakladače, bagry, buldozery, vibrační válce, bourací kladiva a velkoobjemové nákladní vozy. Vykopat základy nebo zbořit starý dům – nic není pro zaměstnance společnosti Destro a jejich stroje problém. Po dokončení zemních a bouracích prací vás navíc firma Destro zbaví i sutě, kterou ekologicky zpracuje a zužitkuje.

Destro je vaším spolehlivým dodavatelem štěrku a všeho kolem něj

Společnost Destro má v oboru výroby a dodávání drceného kameniva i ekologické recyklace dlouholeté zkušenosti. Upřednostňuje individuální přístup ke každému klientovi a své služby nabízí stejně tak velkoodběratelům, jako maloodběratelům. Veškeré zakoupené materiály vám spolehliví řidiči společnosti Destro dodají s pomocí vozidel z vlastního vozového parku firmy Destro. Díky tomu se neprotahují ani dodací lhůty, ani účty za nákup. Za více než dvacetiletou existenci společnost Destro uspokojila požadavky i velmi náročných klientů, kteří se k ní rádi vrací dodnes. Zařaďte se k jejich spokojeným zákazníkům i vy. Společnost Destro najdete v Kladně.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-262513-destro-kladno

Vydáno 05.07.2014
878 Zhlédnutí
Topováno 27.01.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Karas DESTRO Prodej sypkých stavebních materiálů
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Karas DESTRO
destro.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník
Adresa

Adresa

U Chladičů
Kladno - Dubí 272 03

martin.motycak@destro.cz
+420 725 505 577


Najdete nás také zde:

ARES
captcha