Ucelené logistické systémy zoptimalizují proces a ušetří spoustu peněz

Téměř v každém odvětví průmyslu se majitelé firem potýkají s logistickými problémy, ať už jde o neefektivní rozmístění jednotlivých prvků, drahý logistický software, který zdaleka neřeší vše, co by bylo třeba, nebo manipulační techniku s nízkou produktivitou. Výrobní a logistický proces je ovšem daleko složitější. Obsahuje tolik částí, jejichž dokonalé sladění je i pro zkušeného manažera mnohdy tvrdým oříškem. V této chvíli přichází na pomoc společnost SSI SCHÄFER – specialista na logistické systémy.


SSI SCHÄFER s.r.o. – váš spolehlivý partner na cestě k úspěchu

Na poli intralogistiky pro malé firmy i celé koncerny o mnoha pobočkách zaujímáme celosvětově přední příčky. Dokážeme navrhnout a zrealizovat optimální řešení pro jakýkoli podnik libovolné velikosti, charakteru a požadavků.

Proč jsme pro klienty výhodnější, než konkurence? Protože logistické systémy dodáváme skutečně od A do Z. Logistické systémy od SSI SCHÄFER v sobě spojují veškeré prvky procesu, od automatického třídění objednávek, přes skladovací, manipulační a dopravníkové systémy a sofistikovaný logistický software, až po propracovaný systém ekologické likvidace odpadů. Objednáte-li si jednotlivé služby u více firem, nejenže bude obtížné tyto prvky propojit, ale ve výsledku bude také investice do logistického systému daleko vyšší, než když bude celou realizaci zajišťovat jedna firma.

Co z nás činí celosvětově uznávané specialisty na logistické systémy?

Především jsou to odborné znalosti našich pracovníků dosahující té nejvyšší úrovně a také jejich rozsáhlé zkušenosti. Ani ty se však neobejdou bez využívání těch nejmodernějších a nejspolehlivějších technologií výroby, které přinášejí stále nové možnosti optimalizace logistických systémů.

Logistické systémy od A do Z

Vaše logistické systémy realizujeme na míru přesně podle požadavků, přání a možností daného prostoru. Zajišťujeme:

  • precizně zpracované návrhy logistických systémů
  • třídící systémy pro dokonalý přehled a archivaci firemních a skladových dokumentů
  • manipulační systémy a roboty urychlující a zefektivňující proces logistiky
  • skladovací a dopravníkové systémy, od nádob na skladování drobných dílů, až po propracované regálové systémy a automatickou manipulaci se zbožím
  • logistický software s transparentní kontrolní a monitorovací funkcí
  • vývoj systémů pro sběr a ekologickou likvidaci odpadů

Odvětví činnosti, kterými se ve společnosti SSI SCHÄFER zabýváme, je skutečně mnoho. Navštivte tedy naše webové stránky www.ssi-schaefer.cz, kde se dozvíte více.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ssi-schaefer.cz

Vydáno 09.07.2014
69 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SSI Schäfer s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SSI Schäfer s.r.o.
www.ssi-schaefer.cz
Adresa

Adresa

Ke Smíchovu 21/132
Praha 5 - Slivenec 154 00

prodej@ssi-schaefer.cz
+420 312 662 594


Najdete nás také zde:

ARES
captcha